کد خبر: 730609 A

عبدالله ویسی در گفتگو با ایلنا؛

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در خصوص شرایط این تیم به اظهارنظر پرداخته است.

عبدالله ویسی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در مورد پیروزی مقابل گل‌ریحان البرز اظهار داشت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های تیم ما بود که مقابل یک تیم قدرتمند قرار گرفتیم و توانستیم به خوبی بازی خود را انجام دهیم و به برتری برسیم. برخی از سایت‌ها نوشته بودند که ما با بازی دفاعی و مانند استقلال خوزستان بازی کردیم اما این صحبت درست نیست و نمی‌دانم چرا این‌گونه می‌نویسند. ما در زمین عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم با شایستگی به پیروزی برسیم.  

ویسی در خصوص انتخاب شاهین شهرداری بوشهر گفت: من از چند تیم لیگ یکی پیشنهاد داشتم و با برخی از آن‌ها هم مذاکره انجام دادم اما در نهایت با تماس یکی از دوستان قدیمی خود مواجه شدم و ترجیح دادم که در تیم شاهین به فعالیت خود ادامه دهم. از طرفی من یک تعصبی به فوتبال جنوب دارم و این تعصب باعث شد که شاهین را انتخاب کنم و امیدوارم بتوانم با این تیم عملکرد خوبی داشته باشم و در نهایت هم بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در خصوص شرایط مالی این تیم نیز عنوان کرد: خوشبختانه شرایط مالی خوبی داریم و نمی‌دانم آن بحث‌ها چگونه به موجود آمده بود. تیم ما تا الآن 50 درصد دریافتی داشته که این میزان در لیگ یک واقعا جای تقدیر دارد. از نظر امکانات هم در شرایط خوبی هستیم و اسکان و پروازها به موقع و به خوبی انجام می‌شود و خدا را شکر مشکلی از این بابت نداریم.

ویسی در خصوص آینده شاهین شهرداری بوشهر و اینکه آیا این تیم می‌تواند به لیگ برتر صعود کند یا خیر نیز بیان کرد: وقتی مسئولان شاهین شهرداری به من پیشنهاد دادند یعنی اینکه به دنبال صعود هستند و هدف دیگری ندارند. من هم به همین خاطر به این تیم آمده‌ام تا بتوانم فوتبال بوشهر را در لیگ برتر صاحب نماینده کنم. امیدوارم با پشتیبانی مسئولین و با حمایت هواداران بتوانم از پس کاری که بر عهده من گذاشته شده بر بیایم و در آخر بتوانیم جشن صعود را در میان نمردم بوشهر برگزار کنیم.

عبدالله ویسی لیگ آزادگان شاهین شهرداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر