کد خبر: 730531 A

تیم روسیه قصد دارد با نفرات جوان خود در تورنمنت معتبر بلغارستان شرکت کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در حالی که پیش از این اعلام شده بود روسها در جام دانکلوف شرکت نمی کنند اما کادر فنی تیم کشتی آزاد این کشور تصمیم گرفتند با 11 کشتی گیر بعضا جوان در این مسابقات شرکت کنند.

این رقابت ها روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه بلغارستان برگزار می شود و الیاس بک بالاتوف در وزن 70 کیلوگرم و قهرمان اروپا در سال 2017 و ماگومد قربان اف در وزن 92 کیلوگرم قهرمان جام ایوان یاریگین در سال 2019 سرشناس ترین چهره های روس در این رقابت ها هستند و دیگر نفرات شاخص این کشور در جام دانکلوف شرکت نمی کنند.

در این مسابقات که جزء رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود  آمریکایی ها با جردن باروز و کایل اسنایدر قهرمانان جهان و المپیک در اوزان 74 و 97 کیلوگرم، و ترک ها نیز با اکثر کشتی گیران مطرح خود از جمله طاها آکگول قهرمان سنگین وزن جهان و المپیک در این مسابقات حضور خواهند داشت.

همچنین نفرات مطرح دیگری همچون فرانک چامیزو قهرمان جهان و برنز المپیک از ایتالیا در وزن 74 کیلوگرم، گنو پتریاشویلی قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک در وزن 125 کیلوگرم از گرجستان به همراه کشتی گیرانی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، چین، قزاقستان، فنلاند، سوئد، اوکراین، مصر، هند، ازبکستان و نمایندگانی از کشور میزبان در این رقابت ها به میدان می روند.

تیم منتخب ایران نیز در این مسابقات که روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه برگزار می شود، شرکت می کند.

تیم ملی کشتی آزاد کشتی آزاد جام دانکلوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر