کد خبر: 730459 A

سرمربی ذوب آهن از برتری مقابل الغرافه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم ذوب‌آهن ایران در نشست خبری پس از دیدار با الغرافه گفت: در ابتدای بازی نظم کافی را نداشتیم و وقتی دو گل دریافت کردیم، می‌دانستیم چیزی برای از دست دادن نداریم. در رختکن به بازیکنان گفتم که اگر گل سوم را نخوریم، حتماً می‌توانیم به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در نیمه دوم خیلی زود گل اول را زدیم و در ادامه به گل دوم دست یافتیم. همین مسئله باعث شد تا با اعتماد به نفس بیشتر بازی کنیم و گل صعود را هم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: کامبک امروز جزو زیبایی‌های فوتبال بود و بعد از گل سوم بازیکنانم بهترین بازی خودشان را انجام دادند و تا لحظه آخر برای صعود جنگیدند. این موفقیت را به مردم بزرگ ایران و هواداران‌مان و کارگران کارخانه ذوب‌آهن تبریک می‌گویم.

منصوریان خاطرنشان کرد: همه بازیکنان امروز خوب بودند و رشید مظاهری در مقابل مهاجمان الغرافه عملکرد خوب و مثبتی داشت و باید به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شد.

وی ادامه داد: ما قرار داشتیم آینده خودمان را بسازیم و با تلاش و همت کادرفنی و بازیکنان، توانستیم برای هفتمین بار به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. یک تساوی در لیگ برتر ایران و دو پیروزی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا نشان از بازگشت ذوب‌آهن به دوران اوجش دارد و حالا باید در لیگ قهرمانان آسیا و ادامه لیگ روند خوب‌مان را ادامه بدهیم.

 

علیرضا منصوریان ذوب آهن اصفهان الغرافه قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر