کد خبر: 730123 A

مالک شهر خودرو بلیت بازی را رایگان کرد

با تصمیم مالک باشگاه پدیده شهر خودرو دیدار این تیم مقابل سپید رود رشت به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، مهندس فرهاد حمیداوی  با اشاره به بازی مقابل پرسپولیس گفت: همه اعضای تیم تلاش خود را مقابل پرسپولیس انجام دادند ، اما فوتبال همین است و امروز فقط در کسب نتیجه برنده نبودیم.

وی ادامه داد: بازی مقابل ۴۰ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کار ساده ای نیست، با این حال ما عملکرد خوبی داشتیم و از تیم و کادر فنی راضی هستیم. امیدواریم در لیگ این نتیجه را جبران کنیم. باید تلاش کنیم دل هوادارانمان را شاد کنیم و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امیدواریم در ادامه در لیگ برتر نتایج خوبمان را تکرار کنیم و بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

حمیداوی در ادامه با اشاره به درخواست تعویق بازی تیم پدیده شهر خودرو مقابل سپید رود رشت گفت: ما این در خواست را ارایه کردیم اما خب به دلایلی که بعدا به آن خواهم پرداخت ، با آن موافقت نشد. با این حال ما کار خودمان را انجام می دهیم و به دنبال نتیجه مقابل سپید رود رشت هستیم.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو افزود: مطمئن هستیم در این بازی هم هواداران ما را تنها نخواهند گذاشت. با تصمیمی که گرفتیم بازی مقابل سپید رود رشت را رایگان کردیم تا مردم مشهد با آسایش بیشتری به ورزشگاه بیایند و تیم را تشویق کنند و انشالله نتیجه بگیریم.

لیگ برتر فوتبال پدیده مشهد سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر