کد خبر: 730054 A

علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال معتقد است وینفرد شفر بهتر از هرکسی می‌تواند تیم را به موقعیت برساند.

به گزارش ایلنا، علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال معتقد است وینفرد شفر بهتر از هرکسی می‌تواند تیم را به موقعیت برساند. سلطان آبی‌ها همچنین مدعی شد استقلال می‌تواند در کورس قهرمانی باقی بماند اگر دخالتی در کار کادر‌فنی صورت نگیرد.

استقلال باخت بدی را مقابل تراکتورسازی تجربه کرد.

استقلال حقش نبود مقابل تراکتورسازی بازنده شود. موقعیت‌های خوبی را هم به دست آورد که نتوانست استفاده کند. من 35 دقیقه از بازی را دیدم حدسم این است که بازیکنان خیلی عجولانه در زمین کار می‌کردند زیرا می‌خواستند زودتر به گل برسند. بزرگترین اشتباه بازیکنان این بود که مدام توپ‌های بلند را ارسال می‌کردند.

اما شفر اعلام کرده استقلال مشکل زمین تمرین دارد.

این دلیل نمی‌شود زیرا که استقلال در نیم‌فصل اول زیاد مصدوم نداشت. آنهایی هم که آسیب دیده بودند از فصل گذشته بوده پس نمی‌توان گفت که مصدومیت به زمین ارتباط دارد.

قبول دارید اگر استقلال کمی در هزینه مدیریت می‌کرد الان مشکل زمین تمرین وجود نداشت؟

بزرگترین مشکل استقلال این بود که در ابتدای فصل گرو و نیومایر را به خدمت گرفت. اگر در این هزینه‌ها کمی مدیریت می‌شد استقلال الان کم نمی‌آورد. البته نمی‌دانم چرا بازیکنان برای تمرین به کمپ حجازی نمی‌روند اما این را هم می‌دانم که آنجا نیاز به بازسازی دارد.

شفر اعلام کرده یکی از معاونین استقلال به دنبال برکناری وی بوده است.

من چنین بحثی را در این خصوص نشنیده‌ام و فکر نمی‌کنم صحت داشته باشد.

پژمان منتظری و روزبه چشمی روز گذشته از مدیریت باشگاه انتقاد کردند و اعلام کرده‌اند اگر فتحی نمی‌تواند کار کند بهتر است از استقلال جدا شود.

باید قبول کنیم برخی از مسایل در استقلال از حدش گذشته است . یعنی یک جورایی بازیکن‌سالاری به وجود آمده است. شفر به بعضی از بازیکنان بیش از حد بها داده است و همین باعث شده نظم کار به هم بخورد. زمانی که ما بازی می‌کردیم سابقه نداشت کوچکتر به بزرگتر و مدیرعامل باشگاه حتی اگر آنها دچار اشتباه هم بودند، بی‌احترامی کنند. برخی از بازیکنان یادشان رفته استقلال قدمت 70 ساله دارد.

کمیته فنی هم یک جورایی منحل شد زیرا که شفر اعلام کرده از  کادر فنی‌اش بیشتر استفاده می‌کند تا نظرات این کمیته.

آن موقع هم کمیته فنی وجود داشت هیچ کاری انجام نمی‌‌داد. این کمیته فنی چه کمکی می‌تواند به شفر بکند. شفر اطرافش آدم‌های زیادی وجود دارد که بخواهد از آنها مشورت بگیرد.

به نظر شما استقلال می‌تواند باز هم در جمع مدعیان قرار بگیرد؟

هرچیزی احتمال دارد بخصوص اینکه مصدومان استقلال هم بازگشتند. این سه بازیکن خارجی هم که جذب شده‌اند، می‌توانند به تیم کمک کنند. اما نمی‌دانم چرا بازیکنی به نام نورافکن به تیم اضافه شده است آن موقع هم که بود زیاد تاثیر آن‌چنانی در تیم نداشت. استقلال اگر می‌خواهد موفق شود باید دخالت‌های بیجا را در تیم کمتر کند. شفر خودش حرفه‌ای است و در ایران هم بهتر از او نداریم.

علی جباری کمیته پیشکسوتان استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر