کد خبر: 730052 A

بازی با فولاد آنقدر نزدیم تا گل خوردیم

نفت مسجدسلیمان دربی خوزستان را یک بر صفر به فولاد واگذار کرد تا کارش برای بقا سخت‌تر شود.

به گزارش ایلنا، نفت مسجدسلیمان دربی خوزستان را یک بر صفر به فولاد واگذار کرد تا کارش برای بقا سخت‌تر شود. شاگردان علیرضا مرزبان هفته آینده میزبان پرسپولیس هستند که اگر از این بازی امتیاز هم نگیرند، به مشکل خواهند خورد. در این رابطه عباس عسگری کاپیتان بومی نفت گفتگویی انجام داده که اعتقاد دارد از پرسپولیس امتیاز خواهند گرفت.

مقابل فولاد خوب بازی کردید ولی نتیجه نگرفتید؟

مقابل فولاد بازی بسیار خوبی را انجام دادیم که حقمان باخت نبود و حداقل می‌توانستیم مساوی بگیریم. متاسفانه  در بازی با فولاد داور هم کمی با ما نامهربان بود و تا حدودی به سود آنها سوت زد. تیم ما حدود پنج الی شش موقعیت گل به دست آورد ولی استفاده نکرد تا بازنده شویم.

چرا نفت در مورد اشتباهات داوری مثل سایر تیم‌ها اعتراض نمی‌کند؟

متاسفانه رسانه‌ها به اشتباهات داوری نفت مسجدسلیمان اصلا توجه نمی‌کنند و بازتاب نمی‌دهند. رسانه‌ها فقط به اشتباهات داوری چند تیم توجه دارند که ما به ویژه از عادل فردوسی‌پور انتظار داریم که حداقل اشتباهات داوری بازی‌های ما را نیز آنالیز کند و نشان دهد. نفت تیم پرهواداری است که بیش از این نیاز به حمایت دارد.

بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

این بازی هم سختی خودش را دارد ولی ما باید از این بازی با دست پر بیرون بیاییم. تیم ما همیشه مقابل پرسپولیس خوب نتیجه گرفته که شک نکنید باز هم تلاش می‌کنیم با امتیاز از زمین خارج شویم.

بازی رفت هم یقه این تیم را گرفتید؟

بازی رفت در ورزشگاه آزادی توانستیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم که این بار باید در زمین خودمان به برتری برسیم و سه امتیاز را بگیریم.

در کل مقابل پرسپولیس خوب بازی می‌کنید؟

تا جایی که من یادم می‌آید و حتی آمار گرفتم نفت مسجدسلیمان هیچ وقت به پرسپولیس نباخته و امتیاز گرفته است. در قدیم هم که اسم نفت، تاج بود هر موقع مقابل پرسپولیس بازی کرده، امتیاز گرفته که این نشان می‌دهد پرسپولیسی‌ها مقابل نفت مشکل دارند.

از این پرسپولیس می‌توانید امتیاز بگیرید. تیمی که تقویت شده است؟

پرسپولیس نسبت به قبل قوی‌تر نشده و نقطه ضعف دارد. این تیم هنوز به هماهنگی لازم نرسیده که باید از شرایط فعلی استفاده کنیم و امتیاز بگیریم.

زمین نفت هم چمن خوبی ندارد؟

فصل زمستان همیشه چمن نفت زرد می‌شود که به خاطر سرماست. درست است که زمین ما چمن خوبی ندارد ولی صاف است که توپ در آن راحت می‌چرخد و مشکل‌ساز نمی‌شود.

آیا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شده‌اند؟

اکثر نفرات جدید با تیم هماهنگ شده‌اند که فقط تنها مشکلی که داریم کمی عدم تمرکز است و باید این مشکل را برطرف کنیم و به خودباوری برسیم.

نفت می‌تواند این فصل خودش را در لیگ حفظ کند؟

شک نکنید تیم را در لیگ نگه می‌داریم و نمی‌گذاریم سقوط کند. ما اگر در زمین خودمان نبازیم و امتیاز بگیریم به راحتی در لیگ می‌مانیم.

نفت مسجدسلیمان عباس عسگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر