کد خبر: 729944 A

جز عذرخواهی کاری نمی‌توانم بکنم

اخراج زودهنگام هافکب نساجی تمام معادلات را برای مجید جلالی برهم زد تا آنها شکست تلخی را در جم تجربه کنند.

به گزارش ایلنا،نساجی مازندران در حالی مقابل پارس جنوبی جم سه بر یک مغلوب شد که به دلیل اخراج دقیقه 16 علی‌اصغر عاشوری 10 نفره بازی کرد. اخراج زودهنگام این هافبک باتجربه همه معادلات کادر فنی را به هم زد تا نساجی شکستی دیگر را متحمل شود. حال اینکه صحنه برخورد عاشوری با پورامینی اخراج داشت یا نه مصاحبه او را بخوانید.

خطایی که مرتکب شدی اخراج داشت؟

باور کنید خودم اصلا بازیکن نساجی را ندیدم و کاملا ناخواسته با حسین پورامینی برخورد کردم. البته پورامینی هم یک مقدار بیش از حد جو داد و بزرگ‌نمایی کرد تا داور را متقاعد کند که کارت قرمز بدهد. در کل برخورد من ناخواسته بود که می‌شود گفت گاهی وقت‌ها در فوتبال اتفاق می‌افتد و داور هم سختگیرانه عمل کرد و کارت قرمز نشان داد.

از پورامینی شناخت داری؟

او را کاملا می‌شناسم و می‌دانم که جو داد تا اخراج شوم.

خود مجید جلالی حرف خاصی نزد؟

خب طبیعی است آقای جلالی ناراحت باشد و حرفی هم بزند. آقای جلالی در رختکن با من صحبت کرد و دید که خودم هم ناراحت هستم دیگر حرفی نزد.

در تلویزیون صحنه کمی مشکوک بود؟

در تلویزیون نمی‌شود به درستی روی یک صحنه نظر داد چون گاهی وقت‌ها خطاهایی که اتفاق می‌افتد، شدیدتر به چشم می‌آیند. در صحنه خطایی هم که من انجام دادم، شدید نبود و داور می‌توانست کارت قرمز ندهد.

از بازیکنان تیم عذرخواهی کردی؟

من در تمرین اخیر تیم از همه عذرخواهی کردم چون اخراج من کار همه بازیکنان و کادر فنی را سخت کرد تا نتوانند بازی خودشان را انجام دهند.

نامساعد بودن زمین و بارندگی در باخت شما تاثیرگذار بود؟

زمین بد و بارندگی حتی در اخراج من هم تاثیرگذار بود چون تعادلم را از دست دادم. در مورد بازی هم باید بگویم تیم ما هیچ موقع در زمین گل‌آلود بازی نکرده بود و عادت نداشت و از این رو خیلی جاها به مشکل خوردیم. البته فراموش نکنیم که تیم ما گل‌های اتفاقی دریافت کرد که اگر زودتر به گل می‌رسیدیم شاید نتیجه هم فرق می‌کرد.

تا حالا اخراج شده بودی؟

باور کنید اولین اخراجم بود چون تا حالا کارت قرمز نگرفته بودم و روی اتفاق اخراج شدم. گاهی وقت‌ها تصمیم‌گیری در صدم ثانیه صورت می‌گیرد که به هرحال برای من اتفاق افتاد و ناراحت هستم. من از کادر فنی و بازیکنان عذرخواهی کردم که از هواداران خوب نساجی نیز عذرخواهی می‌کنم و قول می‌‌دهم که جبران کنم.

از شانس خوب نساجی تیم‌های پایین جدولی اصلا نتیجه لازم را نگرفته‌اند و فعلا می‌شود از سقوط فرار کرد؟

نساجی اصلا به سقوط فکر نمی‌کند و قطعا به رتبه خوبی در جدول خواهد رسید. باخت تیم ما مقابل پارس‌جنوبی فنی نبود و اتفاقی بود که سالی یک بار رخ می‌دهد. شما شک نکنید که در آینده نتایج لازم را می‌گیریم و به جایگاه اصلی‌مان می‌رسیم.

بازی با فولاد را چطور می‌بینی؟

بازی برای هر دو تیم سخت است ولی ما در خانه به مصاف فولاد می‌رویم و باید سه امتیاز را بگیریم. نساجی به هر تیمی باج نمی‌دهد و به دنبال پیروزی در این دیدار حساس هستیم و راحت امتیاز نخواهیم داد.

از تو بدشانس‌تر، جرج ولسیانی است که دو هفته پشت سر هم گل به خودی می‌زند!

فوتبال همین است و گاهی وقت‌ها بدشانسی بازیکن را یقه می‌کند. او مدافع بسیار خوبی است که متاسفانه دو بار توپ به او برخورد کرده و گل شده که کاملا اتفاقی بود. گرچه او تا الان چند گل هم به ثمر رسانده و عملکرد خوبی داشته است.

 

 

نساجی مازندران علی‌اصغر عاشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر