کد خبر: 729824 A

پرسپولیس در ضربات پنالتی بر پدیده غلبه کرد و به نیمه نهایی جام حذفی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی عصر امروز و از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده بود و در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک - یک کسب نکردند و در 30 دقیقه وقت اضافه هم گلی رد و بدل نشد تا کار به ضربات پنالتی بکشد و به این شکل تیم صعود کننده به نیمه نهایی مشخص شود.

ضربات پنالتی حساسیت بالایی مثل همیشه داشت و توپ خراب کردن بیش از حد بازیکنان دو تیم این حساسیت را بیشتر کرد تا اینکه بیرانوند پنالتی علی نعمتی پدیده را با تشخیص درست جهت گرفت و کار به ضربه علیپور رسید تا با باز کردن دروازه پدیده بازی را به سود تیمش تمام کند.

علیپور این ضربه را با بالاترین ریسک ممکن و به صورت چیپ زد و با وجود اینکه مهار توپ راحت به نظر می‌رسید، عجله میلاد فراهانی در پریدن به گل شدن آن کمک کرد و پرسپولیس با این ضربه جواز صعود به مرحله بعد را گرفت.

photo_2019-02-18_20-09-08

انگار دست تقدیر گل‌محمدی به بدبیاری با ضربه چیپ گره خورده است. جایی که بعد از 15 سال پنالتی و چیپ به ضرر او تمام شد.

سال 2004 و جام ملت‌های آسیا بود که در مرحله نیمه نهایی کار ایران مقابل چین به ضربات پنالتی کشید و آنجا یحیی با ضربه چیپ خود کار ایران را در رقابت‌ها تمام کرد.

5115399

این سومین شکست سنگین یحیی در ورزشگاه آزادی بود که تا مدت‌ها از خاطرش پاک نمی‌شود.

n00100052-r-b-003

یحی به جز بازی با چین که با ضربه پنالتی او کار ایران تمام شد و البته شکست روز گذشته مقابل پرسپولیس، یک بار هم در فینال جام حذفی سال 92 و زمانی که هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت در ضربات پنالتی مغلوب سپاهانی شد که هدایتش را لوکا بوناچیچ بر عهده داشت.

gholamreza-rezaei-3036

بازی در 90 دقیقه قانونی با تساوی یک - یک خاتمه یافت و در وقت‌های اضافه هرکدام از دو تیم یک گل دیگر هم زدند تا با تساوی 2-2 به ضربات پنالتی بروند و در این ضربات سپاهان به برتری رسید و قهرمان جام شد. 

ظاهراً ضربات پنالتی هیچوقت قرار نیست روی خوش به یحیی و تیم‌هایش نشان دهد و سرمربی کنونی پدیده باید از این به بعد تا می‌تواند از رسیدن به این مرحله از بازی فراری باشد.

پرسپولیس جام حذفی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر