کد خبر: 729800 A

تیم میزبان و ناظران فدراسیون محروم شدند!

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون هندبال رای پرونده درگیری شدید در دیدار تیمهای فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد اعلام شد.

به گزارش ایلنا، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال بعد از بررسی پرونده و گزارش ناظران بازی فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد و همچنین عدم حضور دو تیم لیگ برتری در دیدارهای هفته چهاردهم لیگ ، رای خود را درخصوص تیمها صادر کرد.

در جریان بازی این 2 تیم در لیگ برتر هندبال بازیکنان تیم میهمان یعنی زاگرس اسلام آباد با هواداران میزبان به شدت درگیر شدند که این موضوع باعث مجروح شدن چند بازیکن شد. 

آرای کمیته انضباطی بعد از بررسی این پرونده و همچنین پرونده های دیگر به شرح زیر اعلام شد: 

1-با توجه به احراز تخلف باشگاه فرازبام خائیز دهدشت در عدم جلوگیری از ورود تماشاگران خاطی به زمین مسابقه به 5 جلسه محرومیت ( 3 جلسه قطعی و 2 جلسه تعلیقی با طول دوره تعلیق یکسال) و همچنین به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

2-تیم زاگرس اسلام آباد به علت عدم مدیریت صحیح بازیکنان تیم در انتهای بازی به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و همچنین مقرر گردید تعدادی از بازیکنان آن تیم جهت پاسخ به پاره ای از سوالات در جلسه آتی کمیته انضباطی حضور بهم رسانند.

3-تیم نفت و گاز گچساران به علت عدم حضور در مسابقه هفته چهاردهم مقابل تیم مس کرمان به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و نتیجه دیدار مطابق آیین نامه مسابقات 10 بر صفر به نفع مس کرمان اعلام گردید.

4-تیم سربداران سبزوار به علت عدم حضور در مسابقه هفته چهاردهم مقابل تیم فرازبام خائیز دهدشت به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و نتیجه دیدار مطابق آیین نامه مسابقات 10 بر صفر به نفع فرازبام خائیز دهدشت اعلام گردید.

ضمنا کمیته انضباطی با توجه به رفتار جوانمردانه و اخلاق مدار 3 تن از بازیکنان باشگاه فرازبام خائیز دهدشت جهت جلوگیری از درگیری بیشتر، نامبردگان را مورد تشویق قرار داد.

ضمنا اضافه می نماید کمیته انضباطی فدراسیون با توجه به ضعف گزارش ارائه شده توسط ناظر داوری و نماینده فدراسیون در درج وقایع تلخ اتفاق افتاده در پایان مسابقه تیمهای فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد غیر مستند و غیر مستدل تلقی نموده، لذا مقرر گردید سرپرست فدراسیون تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف این نحوه نظارت از حضور نامبردگان در مسابقات فدراسیون جلوگیری نماید.

فدراسیون هندبال لیگ برتر هندبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر