کد خبر: 729697 A

گزارش نشریه اسپانیایی از بازی تراکتورسازی - استقلال

نشریه اسپانیایی آس گزارشی درباره حضور پرشور طرفداران فوتبال برای تماشای بازی بین تیم‌های استقلال و تراکتورسازی تبریز منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، سایت آس اسپانیا درباره دیدار بین استقلال و تراکتورسازی که با حضور پرشور طرفداران تبریزی مواجه بود، نوشت:"مسابقه لیگ ایران بین تراکتورسازی و استقلال، با توجه به سطح دو تیم، جمعیت غیر معمولی را به خود جلب کرد.

جمعه گذشته، تیم قدیمی لیگ ایران و قهرمان این مسابقات برابر هم بازی کردند. نتیجه این دیدار به ترتیب تراکتورسازی و استقلال را در رده چهارم و پنجم جدول رده بندی قرار داد. در باشگاه تراکتورسازی بازیکنان سرشناسی که البته تجربه حضور در فوتبال اروپا را در کارنامه دارند، بازی کردند: مسعود شجاعی(اوساسونا)، کوین کنستانت(میلان) و آنتونی استوکس(سلتیک). با این حال در این بازی که با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی پایان یافت، اشکان دژاگه که سابقه بازی در فولام و ولفسبورگ را دارد گلزنی کرد.

نکته جالب توجه درباره این بازی تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام تبریز بود. با توجه به اعلام خبرگزاری‌های محلی جمعیت حاضر در استادیوم بیش از 100 هزار نفر بود با اینکه گنجایش ورزشگاه بین 66,833 تا 80,450 است. به هر حال عکس منتشر شده از ورزشگاه نشان می‌دهد جمعیت حاضر در ورزشگاه غیرطبیعی بود چرا که حتی جای یک سوزن هم نبود!

Untitled

تراکتورسازی تبریز استقلال تهران هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر