کد خبر: 729578 A

منزوی: این مشکلات یک شبه به وجود نیامده که یک شبه هم بخواهد حل شود

اتفاقات جریان تمرین روز یکشنبه استقلال در نوع خودش بسیار جالب بود. از حمله وینفرد شفر به معاون باشگاه استقلال درخصوص شایعه برکناری وی تا حمله بازیکنان به مدیریت و شخص مدیرعامل

به گزارش ایلنا،اتفاقات جریان تمرین روز یکشنبه استقلال در نوع خودش بسیار جالب بود. از حمله وینفرد شفر به معاون باشگاه استقلال درخصوص شایعه برکناری وی تا حمله بازیکنان به مدیریت و شخص مدیرعامل همگی دست به دست هم داد تا با کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال صحبت کنیم.

منزوی در این باره که چرا بازیکنان علیه مدیریت باشگاه مصاحبه انجام داده‌اند گفت: «حتما در جلسه هیات مدیره جواب این چراها را خواهیم گرفت. به هر حال فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال است و شأن مدیرعامل و این باشگاه پرطرفدار باید حفظ شود. ما همه می‌دانیم که از نظر امکانات کمبود داریم اما این را هم باید قبول کنیم که این مشکلات یک شبه به وجود نیامده که یک شبه هم بخواهد حل شود. ما کمپ حجازی را به آن خوبی در اختیار داریم اما نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم و باید هر روز دنبال زمین تمرین باشیم.»

عضو هیات مدیره استقلال درباره مصاحبه چشمی علیه مدیرعامل این باشگاه هم اعلام نظر جالبی کرد. وی مدعی شد که اصلا مصاحبه چشمی را نخوانده و باید بررسی کند و سپس در این مورد اظهارنظر انجام دهد.

منزوی درباره اینکه شفر مدعی شده خطیر به دنبال برکنار کردن وی بوده گفت: «اصلا چنین بحثی تاکنون مطرح نشده است. ما به عنوان اعضای هیات مدیره کاری به مربی نداریم زیرا طبق اساسنامه این در حوزه اختیارات مدیرعامل است که بخواهد درخصوص کادر فنی تصمیم بگیرد.»

 

 

استقلال کامران منزوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر