کد خبر: 729502 A

کورس جلالی – پیکان در نبردن!

نساجی در هفته هجدهم در جم مقابل پارس‌جنوبی با 3 گل شکست خورد تا ناکامی‌های سرمربی این تیم همچنان ادامه داشته باشد!

به گزارش ایلنا،نساجی در هفته هجدهم در جم مقابل پارس‌جنوبی با 3 گل شکست خورد تا ناکامی‌های سرمربی این تیم همچنان ادامه داشته باشد!

مجید جلالی سرمربی جدید نساجی که از نیم‌فصل دوم هدایت این تیم قائمشهری را به عهده گرفته است تاکنون نتوانسته به پیروزی برسد.

جلالی در دو بازی اول نیم‌فصل دوم مقابل ذوب‌آهن در اصفهان و سپس تراکتورسازی در خانه به نتیجه مساوی دست پیدا کرد سپس در بازی سوم در جم با 3 گل بازی را پارس‌جنوبی واگذار کرد تا همچنان این مربی روی نوار ناکامی گام بردارد.

جلالی آخرین بار در فصل جدید و لیگ هجدهم در هفته هشتم مقابل سپیدرود در تهران با یک گل به پیروزی رسید. جلالی بعد از آن دیگر نه تنها رنگ برد را ندید بلکه بعد از تساوی در هفته دهم در 6 بازی پی در پی به تمام حریفانی باخت که منجر به اخراج او از این تیم تهرانی شد.

بدین ترتیب جلالی از 6 مهر تاکنون که 5 ماه می‌شود رنگ برد را ندیده است. البته این تنها جلالی نیست که هنوز رنگ برد را ندیده است چرا که اثرات جلالی هنوز در پیکان هم ماندگار است و این تیم تهرانی مثل سرمربی سابقش از 6 مهر ماه تاکنون نتوانسته تیمی را شکست دهد و 5 ماه است که در حسرت برد باقی مانده‌ است!

پیکان بعد از اینکه موفق شد سپیدرود را ببرد دیگر مقابل هیچ تیمی برنده نشده است و در 8 دیدار متوالی به همه باخته است. تنها فرق جلالی و پیکان در قطع شدن نوار باخت‌های پی در پی است.

جلالی بعد از جدایی از پیکان در 2 دیدار حداقل مساوی کرد و بعد دوباره باخت ولی پیکان همچنان روی نوار باخت قدم برمی‌دارد!

 

پیکان تهران نساجی مازنداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر