کد خبر: 729459 A

مدیرعامل آبی‌ها زیر تیغ

اعتراضات استقلالی‌ها دیروز بازتاب چندان مثبتی حتی بین بدنه هواداران این تیم نداشت و خیلی‌ها از آن به «بهانه‌جویی» تعبیر کردند.

به گزارش ایلنا،اعتراضات استقلالی‌ها دیروز بازتاب چندان مثبتی حتی بین بدنه هواداران این تیم نداشت و خیلی‌ها از آن به «بهانه‌جویی» تعبیر کردند. البته که زمین تمرین فاکتور بسیار مهمی است، اما وقتی کمتر از یک هفته پیش استقلال توانست پیکان را با چهار گل شکست بدهد، خیلی از اعضای همین تیم در مورد فرم عالی بازیکنان و بخت مسلم آبی‎ها برای قهرمانی سخن گفتند.

سخت است بپذیریم ناگهان همه چیز زیر و رو شده است. به علاوه استقلالی‌ها درحالی بابت دریافتی 35 درصدی‌شان گله‌مند هستند که گویا سقف پرداختی‌ها در پرسپولیس هم همین مقدار بوده است. همچنین درحالی که اردوی قطر برای تعطیلات زمستانی بازیکنان برنامه‌ریزی شده بود، اعتصاب خود آنها باعث لغو این اردو و جایگزینی ترکیه شد.

با تمام این اوصاف انتقاد اصلی به مدیریت باشگاه وارد است. هزینه‌های بسیار گزاف برای جذب بازیکنانی مثل نیومایر، الحاجی گرو، میثم تیموری، فرشاد محمدی‌مهر، مرتضی آقاخان و حتی حفظ بازیکن پا به سن گذاشته‌ای مثل خسرو حیدری باعث شده منابع مالی استقلال بیهوده تحلیل برود.

این در حالی است که شاید با پول دستمزد دو تن از این بازیکنان اضافی می‌شد مشکل زمین تمرین را حل کرد. به علاوه اقدام پوپولیستی امیرحسین فتحی در زمینه تشکیل کمیته فنی که نزد سرمربی مشروعیت ندارد، به التهابات دامن زد.

احتمالا فتحی قصد داشته مثل خیلی از مدیران قبلی پرسپولیس و استقلال با تشکیل کمیته فنی چند پیشکسوت ناراضی را آرام کند و آنها را به اردوگاه حامیان خودش بکشاند، اما در عمل این کمیته موی دماغ کادرفنی شده و حاصلی جز اختلاف و تنش نداشته است. باید دید در ادامه فصل چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا مثل گذشته یکی، دو پیروزی متوالی فضای باشگاه را آرام می‌کند یا نه.

 

 

 

استقلال امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر