کد خبر: 729446 A

از آخرین گل مهاجم ایرلندی تراکتورسازی برای این تیم 9 هفته می‌گذرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی و یکی از 3 گلزن برتر لیگ تا اینجای کار در کنار علیپور و کی‌روش استنلی، با ناکامی در باز کردن دروازه استقلال در هفته هجدهم، فاصله‌ خود با آخرین گلزنی برای این تیم را به 9 هفته رساند تا آماری نگران کننده از خودش برجای بگذارد.

استوکس که ابتدای فصل به عنوان یکی از خریدهای تابستانی تراکتورسازی به این تیم پیوست، از همان هفته‌های ابتدایی خودش را به عنوان یک مهاجم فرصت طلب و چهارچوب شناس و یک گلزن قهار معرفی کرد که تیم‌های دیگر برای وقت و انرژی زیادی برای مهار او صرف می‌کردند و البته در اکثر مواقع موفق نبودند.

با این حال بعد از گلزنی در دقیقه 74 بازی با صنعت نفت در هفته نهم دیگر هیچ توپی توسط او از خط دروازه‌ها عبور نکرد. چند هفته به نفع هری اروین اسکاتلندی کنار کشید تا او بار گلزنی را به دوش بکشد و در چند هفته پایانی نیم فصل نخست هم هیچکدام از مرخصی باز نگشتند تا دست تراکتور در خط حمله خالی بماند.

استوکس در تعطیلات نیم فصل به تراکتور برگشت و قول داد با گلزنی‌های بیشتر و آمار بهتر غیبتش را جبران کند ولی حالا 3 بازی از بازگشت مجدد این بازیکن گذشته و هنوز شاهد گلزنی او نبودیم.

تراکتور ابتدا با نتیجه 3 بر صفر از سد نفت مسجد سلیمان گذشت که استوکس سهمی از این 3 گل نداشت و بعد از آن برابر نساجی در حالی به تساوی یک - یک رسید که گل بخودی ولسیانی تنها گل تراکتورسازان بود و در نهایت در بازی با استقلال هم که این تیم یک بر صفر به پیروزی رسید، دژاگه تک گل تیمش را به ثمر رساند.

حالا تراکتور احتمالا با تعویق بازی با سایپا، دیدار بعدی اش را با سپاهان برگزار می‌کند و استوکس در بازی رفت مقابل این تیم موفق به گلزنی شده بود و باید دید دوباره می‌تواند با باز کردن دروازه صدرنشین لیگ برتر پایش به گل باز شود یا نه.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال آنتونی استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر