کد خبر: 729443 A

چهارمین حضور برانکو با پرسپولیس در جام حذفی؛

پرسپولیس برای صعود به جمع چهار تیم برتر جام حذفی باید از سد پدیده عبور کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس با برانکو هر چقدر در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خوب و باصلابت ظاهر شده همانقدر هم در جام حذفی ضعیف کار کرده و نتوانسته عنوانی درخور کسب کند.

پرسپولیس با برانکو در سه دوره جام حذفی شرکت کرده که هر بار یک اتفاق سبب شده تا این تیم از دور رقابت‌ها کنار برود.

سال اول این تیم که با برانکو در مسیر رشد قرار گرفته بود در اصفهان رودروی ذوب‌آهن قرار گرفت و در حالی که همه‌چیز تحت کنترلش بود با اشتباه جهانبازی دروازه‌بان خود را اخراج شده دید و مجبور شد از دروازه‌بان سوم خود در این مسابقه بهره ببرد. این تیم مقابل ذوب‌آهن قدرتمند آن زمان یحیی گل‌محمدی عملکرد خوبی را از خود نشان داد و بازی را به وقت‌های اضافه کشاند اما عملکرد ضعیف دروازه‌بان این تیم باعث شد تا پرسپولیس نتیجه مسابقه را در وقت‌های اضافه واگذار کند و از دور رقابت‌ها کنار برود.

Image result for ‫پرسپولیس ذوب آهن جام حذفی‬‎

 

سال دوم زمانی که بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس در اردوی تیم ملی بودند برانکو رضایت تا بدون ملی‌پوشان مقابل قشقایی شیراز به میدان برود که این تصمیم او باعث انتقادات فراوانی علیه وی شد. پرسپولیس چوب این تصمیم را خورد و بازی مقابل قشقایی را در ضربات پنالتی به این تیم واگذار کرد تا بهت و حیرت به جمع پرسپولیسی‌ها سایه افکند.

 

سال سوم دیگر همه چیز برای قهرمانی آماده به نظر می‌رسید اما پرسپولیس و برانکو باز هم نتوانستند طلسم این جام را بشکنند و در خانه و مقابل دیدگان هواداران خودی در ضربات پنالتی مغلوب صنعت نفت آبادان شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

پنالتی‌زن نخست پرسپولیس در فصل جدید مشخص شد+عکس

 

فصل جاری چهارمین حضور پرسپولیس با برانکو در جام حذفی است که تا اینجای کار اوضاع خوب پیش رفته است و این تیم با قدرت حریفان خود را از پیش رو برداشته و به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده است و باید در این مرحله با تیم شگفتی‌ساز و خوب پدیده جدال کند. برانکو دیگر قصد ندارد به هیچ عنوان قهرمانی جام حذفی را از دست دهد و برای این هدف از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد.

پرسپولیس جام حذفی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر