کد خبر: 729424 A

استقلال تهاجمی بود تراکتور را می برد

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال اعلام کرد استقلال می‌توانست در دیدار مقابل تراکتورسازی با کمی روحیه تهاجمی بازنده از زمین خارج نشود.

به گزارش ایلنا، علی فتح‌الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال اعلام کرد استقلال می‌توانست در دیدار مقابل تراکتورسازی با کمی روحیه تهاجمی بازنده از زمین خارج نشود. با فتح‌الله زاده درخصوص اختلاف بین شفر و خطیر، مشکل زمین تمرین این روزهای استقلال و همچنین مصاحبه چشمی علیه مدیریت صحبت کردیم.

استقلال باخت بدی را مقابل تراکتورسازی تجربه کرد.

همه تیم‌ها بعضی از زمان‌های مختلف نتیجه را واگذار ‌کنند. استقلال هم نتیجه را واگذار کرد. به نظرم می‌توانست در این بازی برنده شود، اگر کمی حالت تهاجمی به خودش می‌گرفت.

خیلی از کارشناسان پس از بازی گفتند دژآگه باید اخراج می‌شد.

طبق قانون باید این اتفاق می‌افتاد. بازیکنی که روی سکو می‌رود و با تماشاگران خوشحالی می‌کند باید اخطار بگیرد. اما داور در این بازی چنین کاری را انجام نداد.

استقلال با این باخت از کورس قهرمانی عقب افتاد؟

نیم فصل دوم لیگ تازه شروع شده است. تیم اگر کمی جمع و جور شود می‌تواند دوباره به جمع مدعیان بازگردد. با یک برد در بازی عقب افتاده این اتفاق می‌افتد.

این روزها شفر با معاون باشگاه استقلال دچار اختلاف نظر شدید شده است. فکر می‌کنید این مشکل چگونه باید حل شود؟

تا جایی که من اطلاع دارم رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در صدد این هستند که این دو را با یکدیگر آشتی دهند. حیف است در این برهه حساس اختلاف‌های اینچنینی به ضرر استقلال شود. استقلال در سه جناح بازیکن، مدیریت و کادر فنی بسیار خوب است و اگر کمی همدلی بیشتر شود، استقلال به موفقیت خواهد رسید.

حتی شفر در مصاحبه‌اش اعلام کرد که خطیر به دنبال برکنار کردن وی از استقلال بوده است!

بالاخره شفر گله‌مند بوده و همان‌طور که گفتم باید خطیر و سعادتمند پا پیش بگذارند و کدورت‌ها را برطرف سازند.

چشمی در خلال تمرین استقلال، در جمع خبرنگاران اعلام کرد اگر فتحی به عنوان مدیرعامل نمی‌تواند کاری انجام دهد، بهتر است از استقلال برود. زمان شما هم چنین اتفاقاتی می‌افتاد؟

من چشمی را خیلی دوست دارم. از همین رسانه به او پیغام می‌دهم که می‌دانم سختی زیادی کشیده‌ای اما باید حرمت بزرگ‌تر را نگه داری. چشمی باید با دسته گل پیش فتحی برود و از وی دلجویی کند. چشمی بچه بامرامی است و چنین کاری را انجام می‌دهد.

این روزها استقلال با مشکل زمین تمرین روبه‌رو است. در حالی که کمپ زنده‌یاد حجازی را هم در اختیار دارد.

کمپ ناصر حجازی حیف است که بلااستفاده مانده است. من به خود فتحی هم گفتم کمپ سرمایه باشگاه استقلال است. چمنش را درست کن، کلیدش دست خودت است؛ هروقت خواستی بیا و هروقت خواستی برو.

استقلال با مشکل مالی روبه‌رو است.

ما بیشتر از اینها مشکل مالی داشتیم. هزینه باشگاه 24 میلیارد بود، سه میلیارد به ما بودجه می‌دادند. امیدوارم تدابیری اندیشیده شود که مشکلات مالی حل شود.

استقلال روزبه چشمی علی خطیر علی فتح‌ا...زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر