کد خبر: 729362 A

پرسپولیس و پدیده برای نخستین بار در جام حذفی مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند.

به گزارش ایلنا، دو تیم پدیده و پرسپولیس در حالی در مرحله یک چهارم جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت که این نخستین تقابل دو تیم در رقابت‌های جام حذفی خواهد بود و برنده  این دیدار باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف سپاهان اصفهان برود.

دو تیم تا پیش از این دیدار در 10 مسابقه که تمامی آنها در لیگ برتر بوده است به مصاف هم رفته‌اند که پدیده هرگز نتوانسته است موفق به شکست سرخپوشان پایتخت شود.

حاصل این 10 دیدار 6 پیروزی برای پرسپولیس بوده و در 4 بازی دو تیم به تساوی رسیده اند. پرسپولیس تاکنون موفق شده است 15 بار دروازه این تیم مشهدی را باز کند و در مقابل پدیده 6 گل مقابل سرخپوشان به ثمر رسانده، دو تیم که در این فصل که از مدعیان قهرمانی لیگ برتر هستند تا کنون دو بار در مقابل هم قرار گرفته‌اند که پرسپولیس در بازی افتتاحیه لیگ در مشهد با تک گل علی علی‌پور و در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی با گل‌های علی علی‌پور و سیامک نعمتی موفق به شکست 2 بر 0 این تیم مشهدی شد.

در 6 بازی از بین این 10 بازی، رضا مهاجر و برانکو ایوانکوویچ همزمان روی نیمکت دو تیم نشسته‌اند که در این 6 بازی سهم پرسپولیس 3 برد بوده و 3 بازی نیز به تساوی انجامیده است. علی علی‌پور با به ثبت رساندن 4 گل بهترین گلزن این دیدار است و مهدی طارمی نیز با 3 گل زده در رتبه دوم قرار دارد. پرسپولیس تاکنون موفق به ثبت 6 کلین شیت مقابل این تیم خوب مشهدی شده است و در 6 بازی اخیر خود مقابل این تیم تنها یک گل دریافت کرده است.

بهترین پیروزی پرسپولیس در مقابل پدیده در سال 96 در ورزشگاه آزادی رقم خورد که پرسپولیس با 4 گل حریف خورد را در هم کوبیدو پس از ان جشن قهرمانی لیگ برتر را برگزار نمود.

پرسپولیس جام حذفی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر