کد خبر: 729349 A

برانکو در مقاطعی از فصل گذشته سیامک نعمتی را به خط حمله برد که نتیجه بدی هم نگرفت اما این بازیکن دوباره به کناره‌های خط میانی برگشته و البته طی نیم فصل دوم در این پست نمایش جالبی هم نداشته است.

به گزارش ایلنا، هر چند نعمتی در بازی با پدیده گل زد اما نه در آن مسابقه و نه بازی‌های دیگر نمایش جالبی ارائه نداد تا اینکه مقابل استقلال خوزستان روی نیمکت نشست. با این حال نعمتی که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود بار دیگر قابلیت‌های خود را در همان زمان کوتاه نشان داد و با پایه‌گذاری گل دوم تیمش نشان داد برای بازگشت به ترکیب انگیزه زیادی دارد.

نعمتی در دقیقه 87 مسابقه با استقلال خوزستان با توپگیری و پیش بردن توپ به اتکای قدرت بدنی بالایش ضمن همکاری با علیپور پاس گل داد تا نشان دهد با شماره 70 تیمش کاملا هماهنگ است.

در واقع این گل یک گل دو نفره از این دو بازیکن بود و ضمن اینکه همکاری مثبت آنها را به رخ کشید، نشان داد این زوج می‌تواند به خط حمله پرسپولیس هم جان ببخشد. زوج‌سازی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که تیم‌ها برای موفقیت انجام می‌دهند و این مساله هم می‌تواند مد نظر برانکو قرار بگیرد.

واقعیت این است که نعمتی هم قابلیت حمل توپ خوبی دارد هم در کارهای ترکیبی عنصری فعال و موثر است و از همه مهم‌تر اینکه ضربه به توپ خوبی دارد.

شاید در حال حاضر نعمتی بهترین گزینه برای بالا بردن بازدهی خط حمله پرسپولیس باشد اما با توجه به اینکه برانکو، بودیمیر را در مسیری قرار داده که کم‌کم در پرسپولیس جا بیفتد احتمالا در بازی‌های بعدی نیز همچنان از این مهاجم کروات در ترکیب اصلی و تیمش کنار علیپور استفاده کند و نعمتی باید منتظر فرصت‌هایی باشد که در اختیارش قرار می‌گیرد.

پرسپو ماریو بودیمیر سیامک نعمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر