کد خبر: 729247 A

سرمربی تیم فولاد خوزستان می گوید اجازه بدهید به صورت شخصی در مورد بازیکنان صحبت نکنیم. می دانم که ما دوست داریم روی یک بازیکن زوم کنیم ولی هر بازیکن روز خوب و بد دارد.

به گزارش ایلنا،  افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان که از چهار بازی ای که روی نیمکت این تیم نشسته موفق به کسب 10 امتیاز شده، در مورد کسب سومین پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان در نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم که همه را دوباره می بینم. تبریک می گویم به هواداران فولاد و خوزستان که بازی خیلی مهمی را دیدند. خیلی خوشحالم برای بازیکنان، مدیران و کادر فنی باشگاه؛ به خاطر اینکه توانسیم دومین پیروزی پیاپی را کسب کنیم.


وی در مورد بازی ادامه داد: این بازی را می توان  در آن پنالتی تعریف کرد که از دست دادیم؛ چون اگر پنالتی گل می شد، می توانستیم خیلی راحت تر ببریم ولی بچه ها تلاش کردند و توانستند اختلاف گل را حفظ کنند.
قطبی با اشاره به برخی نقاط قوت تیمش طی بازی های اخیر خاطرنشان کرد: نشان دادیم در ضربات ایستگاهی بهتر می شویم و گل می زنیم. چهار بازی و 10 امتیاز، 3 برد، نخوردن بیش از 2 گل خیلی خوب است برای تیم ما.


سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد فشاری که نفت مسجد سلیمان در نیمه دوم وارد کرد، اینگونه صحبت کرد: طبیعی بود. این یک دربی بود. شما بازیکنان ایرانی را خوب می شناسید. وقتی شما استقلال و پرسپولیس را می برید، افتی ایجاد می شود که من خیلی تلاش کردم این رفع شود. ضمن اینکه ما پنالتی را در دقایق آخر نیمه اول گل نکردیم که این به تیم حریف روحیه می دهد. فکر می کنم نزدن گل دوم خیلی روی بازی اثر گذاشت. تیم دیگر هم برای نتیجه گرفتن بازی می کند. پرفشار و مستقیم بازی می کند و دلیل بازی نیمه دوم هم همین بود. به هر حال ما هم مصدوم هایی داشتیم که من راجع به آن صحبت نکردم. محروم داشتیم. آخرین لحظه میلاد را از دست دادیم که قرار بود دفاع وسط باشد. ما آخرین ساعت روز گذشته فهمیدیم که نمی تواند بازی کند و این برنامه های ما را به هم ریخت.


قطبی در پاسخ به این سوال که از عملکردآرش افشین رضایت دارد یا خیر، توضیح داد: اجازه بدهید به صورت شخصی در مورد بازیکنان صحبت نکنیم. می دانم که ما دوست داریم روی یک بازیکن زوم کنیم ولی هر بازیکن روز خوب و بد دارد. من با هر بازیکن صحبت می کنم و فیلم هایش را به او نشان می دهم و سعی می کنیم تا عملکرد او را با آنالیزی که انجام می دهیم بهتر کنیم.

استقلال و پرسپولیس بازی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر