کد خبر: 729159 A

هافبک شیلیایی می‌گوید که هنوز بهترین عملکردش در منچستریونایتد را ارائه نکرده است و خیلی علاقه دارد تا محبوب هواداران باشد.

به گزارش ایلنا، الکسیس سانچز زمستان سال گذشته با قراردادی به مدت چهار سال و نیم و دستمزد سالانه 14 میلیون پوند از آرسنال به منچستریونایتد پیوست. با وجود دو مصدومیت طولانی او طی 37 مسابقه تنها 5 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است. او در جریان مسابقه بازی رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا پس از مصدومیت جسی لینگارد وارد زمین شد و عملکرد ضعیفش مورد انتقاد قرار گرفت.

این بازیکن 30 ساله می‌گوید: کمک داور زمانی که ما یک ضدحمله روی دروازه حریف داشتیم به کنار خط آمد و من پایم را جلوی او گذشتم پس روی من افتاد. بنگ! روی زمین افتادم و سرخیو رومرو گفتم: من تازه فهمیدم و می‌خواهم بروم! دچار کبودی شدم و اما این بهانه‌ای برای نحوه بازی نیست که معمولا انجام می‌دهم. 

سانچز

تحت هدایت سولسشیر او تنها در سه بازی حضور داشته و مارسیال 23 ساله معمولا به سانچز ترجیح داده شده است.

سانچز ادامه داد: سولسشیر درباره آنچه در زمین انجام می‌دهم چیزی نگفته است اما من فکر می‌کنم که بازیکنی باهوش هستم و فکر می‌کنم می‌دانم که باید چه کار کنم و چه چیزی را نباید انجام داد. "من بازیکنی هستم که اگر در لمس توپ زیاد موثر نباشم، من این جرقه را از دست می‌دهم، و گاهی اوقات می‌خواهم در هر بازی بازی کنم. این بهانه ای نیست، زیرا اگر من برای 10، 20 دقیقه اگر در زمین باشم، باید انجام دهم، زیرا این چیزی است که من به خاطر آن در اینجا هستم، برای ایجاد تفاوت. می‌خواهم خوشحالی بیشتری به باشگاه بدهم. بله، من نگرانم، چون به تواناییهای من به عنوان یک بازیکن معتقدم، می‌خواهم آن را نشان دهم. من نمی‌دانم چگونه مردم مرا می‌بینند، اما فوتبال چیزی است که من از کودکی آن را دوست داشتم و این اشتیاق من است. 

alexis-sanchez-jose-mourinho-man-utd_1ehdc0ll1i52o1ludebqsk6nz2

در ماه دسامبر ژوزه مورینیو پس از کسب نتایج ضعیف از هدایت منچستریونایتد برکنار شد. سانچز درباره سرمربی پرتغالی گفت:‌ مورینیو یکی از بهترین مربیان جهان است، به نحوی که او مربیگری می‌کند، ویدیوها را آنالیز می‌کند و به موضوعات می‌پردازد. اما در گروه این احساس وجود داشت که شما در تیم بودید و بعد از آن خارج شدید. پس از آن اتمسفری در تیم تحت هدایت مورینیو ایجاد شد که سالم نبود. گاهی اوقات من بازی نکردم، پس من انجام دادم، پس من به عنوان یک بازیکن نتوانستم اعتماد خود را از دست بدهم. من از پنج سالگی فوتبال بازی کرده‌ام و اگر من توپ را از دست بدهم، به نظر می رسد که شادی من را از دست داده‌ام. 

ژوزه مورینیو منچستریونایتد الکسیس سانچز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر