کد خبر: 728857 A

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید ما خواهش کردیم گزارش های داوری که به فدراسیون ها می دهد را برای ما بفرستند. این نامه با ۲۳ برگ به فدراسیون فوتبال ارسال شد. نامه را سازمان لیگ اصلاح کرد و فدراسیون هم نامه ارسالی به آفریقای جنوبی را اصلاح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

هر بازی ۳ امتیاز دارد و ما با همه توان در این بازی شرکت کردیم و دوست داشتیم برنده شویم. همه دیدند استقلال بازی خوبی در زمین تبریز با آن جو به نمایش گذاشت و بخت یار ما نبود. امیدواریم استقلال روز به روز بهتر شود و نتایج خوبی را رقم بزند.

تمرینات استقلال

هواداران می دانند همه تیم های لیگ برتری و لیگ یک زیر ساخت ندارند و همین موضوع اجازه نمی دهد که زمین تمرین خوب داشته باشیم. حتی سرمربی سابق تیم ملی هم از این موضوع گلایه داشت. بهترین زمین ایران زمین استادیوم آزادی است و به خاطر زمستان و بارندگی زمین عوض شد. زمین کمپ حجازی هم در حال بازسازی است. زمین ورزشگاه صنایع دفاع را هم رزرو کرده و دستور وزیر دفاع را گرفتیم و به امید خدا طی چند روز آینده این زمین را برای تمرین تیم آماده می‌کنیم.

هیات مدیره

جا دارد از نفرات قبلی تشکر کنم و هیات مدیره جدید با نیروی جوانتر به جمع ما اضافه شده و امیدوارم با این ترکیب جدید نوید روزهای خوبی برای هواداران رقم بزنیم.

او افزود: ما خواهش کردیم گزارش های داوری که به فدراسیون ها می دهد را برای ما بفرستند. این نامه با ۲۳ برگ به فدراسیون فوتبال ارسال شد. نامه را سازمان لیگ اصلاح کرد و فدراسیون هم نامه ارسالی به آفریقای جنوبی را اصلاح کرد. ۱۴ فوریه یعنی ۵ شنبه آخر شب از سوی فدراسیون آفریقا ارسال شد و به این موضوع ایام دهه فجر را اضافه کنید که زمان را از ما گرفت.

سوپرجام فدای پاتوسی؟

شان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال نیست در مورد یک بازیکن یا یک مساله بخواهند معامله کنند.مطمئنا این  ۲ موضوع ارتباطی با یکدیگر ندارد و ما پرونده سوپرجام را در جای خودش پیگیری خواهیم کرد.

استقلال امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر