کد خبر: 728802 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید در بحث بازاریابی چه کسی اطلاع دارد سازمان لیگ چه درآمدی از تبلیغات محیط استادیوم‌ها کسب کرده است. من فکر می‌کنم حتی رسانه‌های ما از این مسائل اطلاع ندارند.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان در آستانه شروع این دیدار درکنفرانس مطبوعاتی پیش از  بازی با فولاد در حضور خبرنگاران گفت:« فولاد بعد از ترمیم‌هایی که انجام داده است و مربی جدید در سه دیدار به 2 پیروزی و یک مساوی دست یافته است. فولاد قرار است در نیم فصل دوم مدعی باشد. از طرفی ما برای بقا در لیگ مبارزه می‌کنیم. بعد از امتیاز بعدی که در خانه از دست دادیم و در خانه مقابل پارس جنوبی گل خوردیم از لحاظ بحث روحی و روانی و فنی خود را برای این دیدار آماده کردیم. با تیمی بازی داریم که جزو مدعیان است و بعد از برتری مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعف دارد و بازی سختی خواهیم داشت. امیدوارم بازی با کیفتی ارائه بدهیم.».

وی در خصوص غایبان این تیم گفت: «پاپی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. میداودی را نیز برای بازی با پرسپولیس آماده می‌کنیم.»

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: «تقابل این دو تیم رقابت میان یک تیم مدعی قهرمانی و یک تیم برای بقا در لیگ است. همین مسئله حساسیت را بالا می‌برد و گرفتن سه امتیاز را برای هر دو تیم ارزشمند می‌کند. هر دو تیم باید با تمام توان بازی کنند تا به خواسته‌های خود برسند. به عنوان بازی دو تیم خوزستانی آرزو دارم که شاهد دیدار با کیفیتی باشیم. ما برای زیبایی بازی ارزش قائل هستیم و امیدوارم در بازی فردا بدون حاشیه باشیم و مانند همیشه برای کیفیت بازی ارزش قائل باشیم. ما غیر از یک دیدار همیشه دیدارهایی زیبایی را انجام دادیم و به فوتبال زیبا به عنوان نماینده خوزستان اهمیت می‌دهیم.»

وی خاطرنشان کرد:« زمانی که در ماهشهر بودم این تیم 8 بازی را باخته بود. انگیزه شما را مسائل واقعی ترسیم می‌کند و نه خیالات. این تیم با تفکرات محمود فکری آماده شده با ویسی ترمیم شده و با من در حال باز سازی است.»

مرزبان گفت: «اگر در زندگی واقع بین نباشیم و خود را با واقعیت‌ها تطبیق ندهیم قطعا شکست خواهیم خورد، متاسفانه در ایران اگر تیمی بگوید برای رتبه پنجم تلاش خواهد کرد انتقاد خواهد شد که انگیزه آن تیم کم است. این مسائل در حالی مطرح می‌شود که کسی از شرایط آن تیم اطلاع کامل ندارد. در حال حاضر 6 تیم ادعا می‌کنند که برای قهرمانی می‌جنگند و این در حالی است که تنها یک تیم می‌تواند قهرمان شود. نیکو کوواچ سرمربی بایرن‌مونیخ در اولین نشست خبری خود در پاسخ به این سوال که بایرن مونیخ برای قهرمانی تلاش خواهد کرد، پاسخ داد: ما تنها یکی از مدعیان قهرمانی هستیم و باید برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.»

وی ادامه داد:«زمانی که به ماهشهر آمدم، تیم ما در 8 بازی شکست خورده بود و تنها 3 امتیاز کسب کرده بود. در کنار این موضوع 2 بار کادر فنی ما عوض شده بود. من اعتقاد دارم رسیدن به رتبه چهاردهم جدول یک دستاورد فوق‌العاده برای ما خواهد بود.»

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با انتقاد از مشکلات این تیم عنوان کرد: «تیم ما دشمنان زیادی دارد، اما متاسفانه هیچ حامی ندارد. برخی دوستان در استان خوزستان خیلی روشن و ظریف دوست دارند ما در لیگ برتر حضور نداشته باشیم. بازیکنان جدید ما هیچ دریافتی نداشته‌اند و بازیکنان قدیم ما نیز تنها 30 درصد قرارداد خود را دریافت کردند و مشخص نیست چه زمانی قرار است پولی بگیرند. ما برای گرفتن هتل، بلیط پرواز و تغذیه دچار مشکلات اساسی هستیم. این مسائل خیانت بزرگی به تیم نفت مسجد سلیمان است.»

 

مرزبان تاکید کرد: «به مسئولانی که دوست ندارند موفقیت تیم ما را ببینند اعلام می‌کنم با تمام وجود ایستادگی خواهم کرد و اجازه نخواهم داد تیم ما را شکست دهند. در زمان لازم حتی اگر نیاز باشد به مردم اعلام خواهم کرد چه کسانی در مقابل ما بودند و چه پست و مسئولیت‌هایی داشتند. برخی تیم‌های دولتی به راحتی بودجه لازم را در اختیار دارند و هر بازیکنی را که دوست داشته باشند با پرداخت هر مبلغی به خدمت می‌گیرند، اما نفت مسجد سلیمان با وجودی که در استانی قرار دارد که از ثروت ملی برخوردار است مشکلات بسیار زیادی دارد، این ننگ سازمان ورزش ایران است که چنین مسائلی وجود دارد.»

وی ادامه داد: «برخی دوستان خیال می‌کنند زرنگ هستند و این در حالی است که در گذشته کسانی را باهوش و زرنگ می‌نامیدند که مسائل سخت را حل می‌کردند. متاسفانه در ادبیات مدرن ایران زرنگ کسی است که از هر راه و کلکی به پول دست پیدا کند و در این راه، این که چند نفر برای رسیدن برخی دوستان به پول، زیر دست و پا له شوند به هیچ عنوان مهم نیست و تنها رسیدن آقایان به پول مهم است.»

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خاطر نشان کرد: « تیم ما برای 80 میلیون پول دچار مشکل است و بازیکنان جدید ما معلوم نیست بتوانند بازی کنند. مطمئن باشید به وقتش همه مسائل را خواهم گفت. این مسئله دردناک و خیانت به مردم ایل بختیاری و مسجد سلیمان است که نمی‌خواهد این تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد. آقایان شهامت داشته باشند و به مردم با دلایل خود عنوان کنند که چرا از حضور نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر ناراحت هستند.»

مرزبان در پاسخ به این سوال که با وجود این مسائل تمرکز لازم در میان کادر فنی و بازیکنان این تیم وجود دارد عنوان کرد: «خیال‌تان راحت مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم حتی کوه‌ها نیز تمرکز من و بازیکنانم را بر هم بریزد. من در خصوص مشکلات و دغدغه‌های تیم صحبت می‌کنم اما واقعیت در زمین فوتبال مشخص خواهد شد. ما در زمین فوتبال با تمام وجود مبارزه خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم سرنوشت‌مان را با عملکردمان رقم بزنیم.»

وی در خصوص این که نفت مسجد سلیمان شرایط حضور در لیگ حرفه‌ای ایران را دارد، گفت:« مگر در فوتبال ایران باشگاه حرفه‌ای نیز داریم؟ باشگاه‌های ما تنها ادای حرفه‌ای بودن را در می‌آورند و به هیچ عنوان شرایط حرفه‌ای را ندارند. کدامیک از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس آکادمی فوتبال دارد و توانسته است از آکادمی خود بازیکن ملی تحویل دهد؟ کدامیک از باشگاه‌های ما استادیوم اختصاصی دارند و به صورت حرفه‌ای روی تیم‌های پایه خود کار می‌کنند؟ نفت مسجد سلیمان حتی تیم امید، نوجوانان و جوانان ندارد و معیارهای باشگاه‌های حرفه‌ای در فوتبال ایران موجود نیست. ما نمی‌توانیم معیارهای حرفه‌ای بودن را رنگ کنیم و خودمان را گول بزنیم.»


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان ادامه داد: «در بحث بازاریابی چه کسی اطلاع دارد سازمان لیگ چه درآمدی از تبلیغات محیط استادیوم‌ها کسب کرده است. من فکر می‌کنم حتی رسانه‌های ما از این مسائل اطلاع ندارند. با همه این تفاسیر از وقتی که سوت آغاز مسابقه زده شود مسائل واقعی فوتبال در زمین شروع می‌شود و دیگر هیچ هواداری نمی‌پذیرد تیمی به دلیل نداشتن زمین و آب مسابقه خود را واگذار کرده است. ما اجازه نخواهیم داد خودمان و بازیکنان‌مان وارد بحران شود و تلاش می‌کنیم در زمین فوتبال تنها به نتیجه فکر کنیم. متاسفانه در حال حاضر مدیران ما به شدت تحت فشار هستند و هیئت مدیره ما از هیچ جایی نمی‌تواند منابع مالی تامین کند.»

علیرضا مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر