کد خبر: 728196 A

سپهر حیدری در گفتگو با ایلنا

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم با استقلال خوزستان صحبت کرد.

سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار این تیم با استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار سختی برای پرسپولیس از کار در آمد و پرسپولیس  یک حریف سرسخت را پیش روی خود دید. اتفاقاتی که در دیدار گذشته مقابل فولاد افتاد روی این بازی هم تاثیر گذاشت و باعث شد ت اکار برای پرسپولیس در این دیدار هم گره بخورد. وقتی تیم حریف هم ده نفره‌ شد بیش از اینکه به نفع پرسپولیس باشد به ضرر این تیم شد چرا که استقلال خوزستان با تمرکز بیشتری کارهای دفاعی خود را انجام داد و با تعداد نفرات بیشتری دفاع کرد. همیشه شاهد این بوده‌ایم که پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی موفق عمل می‌کند و دیدیم که سیدجلال حسینی با استفاده از تجربه خود توانست گره بازی را برای پرسپولیس باز کند.

حیدری در خصوص اعتراضات مکرر بازیکنان پرسپولیس به داور مسابقه گفت: من با برخی از بازیکنان پرسپولایس رفاقت دارم و همیشه هم از آن‌ها حمایت کرده‌ام اما نکته‌ای که باید بگویم این است که این عصبانیت بیش از حد و این از کوره در رفتن‌ها می‌تواند برای پرسپولیس گران تمام شود. من به بازیکنان پرسپولیس می‌گویم که فرض کنید تمام افراد بر علیه شما هستند و نمی‌خواهند نتیجه بگیرید اما این نباید باعث این شود که سر هر توپ به شدیدترین نحو به داور اعتراض کنید زیرا هم تمرکز خودتان به هم می‌ریزد و هم می‌تواند تاثیر منفی روی تیم بگذارد. اگر کادرفنی پرسپولیس این عصبانیت را از بازیکنان دور کند از لحاظ فنی هیچ تیمی حریف پرسپولیس نخواهد شد.

وی در مورد عملکرد بودیمیر در خط حمله پرسپولیس نیز بیان کرد: این بازیکن نشان داده که کیفیت خوبی دارد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اما اکنون و در حال حاضر هنوز نتوانسته با سیستم پرسپولیس خود را هماهنگ کند و همین عامل باعث شده تا کمی در جریان بازی گم شود. به نظر من چند هفته دیگر باید به او زمان داد تا با سیستم بازی پرسپولیس منطبق شود و بتواند کیفیت واقعی خود را بروز دهد.

حیدری در خصوص پیش‌بینی خود از قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ برتر نیز گفت: به نظر من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و از نظر فنی بهترین تیم ایران است و چیزی برای قهرمانی کم ندارد. سپاهان، تراکتورسازی و استقلال هم می‌توانند از مدعیان جدی قهرمانی شوند اما من تیم فولاد را هم تیم خوبی دیدم که با افشین قطبی چراغ خاموش حرکت می‌کند و امتیازات را جمع می‌کند اما نهایتا باید بگویم تیم برانکو شانس اول قهرمانی است.

پرسپولیس برانکو استقلال خوزستان سپهر حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر