کد خبر: 728187 A

مهاجم تیم فوتبال لس آنجلس گلکسی درباره اظهار نظر اخیرش پیرامون انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، زلاتان ایبراهیموویچ می‌گوید انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس یک چالش محسوب نمی‌شود چرا که بیانکونری در سری آ یک باشگاه بزرگ تلقی می‌شود. رونالدو که در تابستان سال گذشته در ازای 100 میلیون یورو از رئال به یووه رفت در مصاحبه‌ای لیونل مسی را به چالش دعوت کرده بود که راهی سری آ شود.

ستاره پرتغالی در یوونتوس هم موفق بوده و با به ثمر رسانده 18 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفته ضمن اینکه 7 پاس گل هم ارسال کرده است.

Cristiano Ronaldo Juventus

در ماه گذشته بود که ایبراهیموویچ اعلام کرد انتقال بازیکن 34 ساله از رئال به یوونتوس به هیچ وجه یک چالش نیست. یوونتوس 7 قهرمانی قبلی سری آ را به دست آورده است و به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم‌های ایتالیا به شمار می‌آید و ابراهیموویچ فکر می‌کند که عقیده رونالدو درست نیست.

ایبرا به DAZN گفت: "من نمی توانم بگویم انتقال او فوق العاده نبود. من گفتم که پیوستن به یوونتوس یک چالش نیست و رفتن به یکی از بهترین تیم‌های جهان چالش نامیده نمی‌شود. شاید این بستگی دارد که شما چه چیزی را چالش بدانید. برای من پیوستن به یک تیم و پیشرفت با آنها چالش است. 

کریستیانو رونالدو یوونتوس زلاتان ایبراهیموویچ لس آنجلس گلکسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر