کد خبر: 728098 A

تراکتورسازی با چند تغییر به مصاف سایپا می رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی از ساعت 16:00 امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف سایپا خواهد رفت تا جذاب‌ترین و یکی از حساس ترین دیدارهای هفته نوزدهم میان این دو تیم برگزار شود.

تراکتورسازان با هدایت لیکنز در بازی‌های قبلی خود از ترکیب ثابتی استفاده کردند که در آن نفرات جدید تیم از جمله اکبر ایمانی هم به کار گرفته شده بودند و حالا با توجه به شرایط این دیدار بعید به نظر می‌رسد تغییر چندانی در آن شاهد باشیم و تنها ابهام موجود بازی دادن به استوکس است که البته با توجه به محدودیت‌هایی که سرخپوشان در پست مهاجم دارند بیرون گذاشتن این بازیکن ریسک بزرگی است و بعید است لیکنز به آن فکر کند.

در دروازه تراکتورسازی مثل همیشه شاهد حضور محسن فروزان هستیم و در دو سمت خط دفاعی دانیال اسماعیلی‌فر و احسان حاج‌صفی بازی می‌کنند. میانه خط دفاعی را هم حسین طیبی و ایمان سلیمی جوان پوشش خواهند داد.

در پست هافبک دفاعی هم مثل دیدار‌های گذشته احتمالا اکبر ایمانی و مهدی مهدی‌پور حضور دارند.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو هافبک کناری تراکتورسازی در این بازی می‌توانند باشند و یک خط جلوتر شاهد بازی سوگیتا خواهیم بود.

در نهایت با تغییر سیستم به 1-3-2-4، آنتونی استوکس در این بازی تک مهاجم تیمش خواهد بود

ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل سایپا:

محسن فروزان - حسین طیبی - ایمان سلیمی - احسان حاج‌صفی - دانیال اسماعیلی‌فر - اکبر ایمانی - مهدی مهدی‌پور -اشکان دژاگه - مسعود شجاعی - یوکیا سوگیتا -  آنتونی استوکس

تراکتورسازی تبریز سایپا لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر