کد خبر: 728084 A

مربی تیم پدیده می گوید بهنام برزای تازه به تیم ما آمده و رفته رفته در قالب تاکتیکی تیم ما جا می‌افتد. هرچند که از بازی‌هایی که به تیم ما آمده، کاملاً از او راضی هستیم.

به گزارش ایلنا، دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و پدیده شهر خودرو از هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 در ورزشگاه تختی آبادان آغاز شده و این دیدار در پایان با نتیجه بدون گل تساوی به پایان رسید.

ساکت الهامی مربی تیم پدیده در پایان این دیدار، اظهار داشت: قبل از هر چیز شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان‌مان در حمله تروریستی زاهدان را تسلیت می‌گویم.  بازی بازی سختی بودی بازی کردن در آبادان خیلی سخت است. اما منصافنه میگویم برای سه امتیاز آمده بودیم. شروع بازی دیید که برای کسب امتیاز آمده بودیم. بازی سختی بود. ما در 10 دقیقه اول می‌توانستیم برنده شویم.

ساکت در ادامه صحبت‌های خود گفت: بهنام برزای تازه به تیم ما آمده و رفته رفته در قالب تاکتیکی تیم ما جا می‌افتد. هرچند که از بازی‌هایی که به تیم ما آمده، کاملاً از او راضی هستیم.

وی افزود: درست است که تیم‌های دیگر شانس بیشتری نسبت به ما در قهرمانی دارند و رقابت‌ با آنها قطعاً برای ما کار سختی است اما تا روز آخر ادامه  می‌دهیم.

مربی تیم پدیده در پایان صحبت‌های خود گفت: ما می‌دانیم جایگاه تیم ما کجا است اما بچه‌های ما با جانفشانی برای موفقیت تیم تلاش خواهند کرد.

لیگ برتر پدیده ساکت الهامی صنعت نفت-پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر