کد خبر: 728059 A

پرسپولیس و استقلال خوزستان روز پرتنشی را در آزادی سپری کردند و آبی‌های اهوازی بار دیگر با دریافت کارت قرمز چالش دستیابی به امتیاز را برای خود سخت‌تر کردند.

به گزارش ایلنا، استقلال خوزستان در لیگ هجدهم علاوه براین که در حفظ جایگاهش در جدول عملکرد موفقی نداشته در کنترل خشم‌اش نیز ناتوان بوده‌است و این موضوع همواره به ضرر آبی‌ها تمام شده؛ در بازی امروز این تیم مقابل پرسپولیس هم آنها به همین علت تاوان سنگینی را متحمل شدند.

بازی پربرخوردی که در نهایت با باخت خوزستانی‌ها به پایان رسید؛ یکی از مهم‌ترین صحنه بازی را می‌توان خطای مصطفی کیانی روی علی علیپور و اخراج او پس از دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 35 دانست که باعث شد تا استقلال به ناچار دقایق باقی مانده را با یک یار کمتر از حریف به کار خود ادامه دهد.

در صحنه ای دیگر ریسک بزرگ گروسیان دروازه‌بان استقلال خوزستان‌ می‌توانست تیمش را در آستانه خطر بزرگتری قرار دهد که با تشخیص داور برای نقطه پنالتی آماده پذیرایی از پرسپولیسی‌ها نشد.

نحوه عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار‌های گذشته هم به همین منوال بوده و آنها تاکنون 43 بار داوران را مجبور به استفاده از کارت برای خطاهای خود در زمین کرده اند که این رقم آنقدر زیاد است که تیم‌های‌ مقابل را مجبور احتیاط بیشتری در رویایی با بازیکنان استقلال می‌کند.

با در نظر گرفتن درگیری های این بازی استقلال خوزستان را با دریافت 4 کارت قرمز و 40 کارت زرد فقط پس از گذشت هجده هفته به یکی از خشن‌ترین تیم‌های لیگ تبدیل کرده است.

پرسپولیس استقلال خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر