کد خبر: 728004 A

عملکرد ناامید کننده ستاره شیلیای شیاطین سرخ همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، هافبک شیاطین سرخ از زمان حضور خود در اولد ترافورد موفق نشده است انتظارات را از خود برآورده کند.

پل اینس در اینباره می‌گوید: او الکسیس سانچزی نیست که ما در آرسنال دوستش داشتیم اعتماد به نفس او بسیار کاهش یافته و من نمی‌توانم در مورد بازی سانچز چیزی بگویم.سانچز بعد از حضور خود در اولدترافورد بارها تلاش کرده تا به روزهای اوج خود برگردد با این حال، فقط 5 گل و یک سری از نمایش های ناامید کننده را تحویل داده است.

در پی تعویض لینگارد و ورود  سانچز به میدان پل اینس هافبک پیشین یونایتد به پدی نیرو گفته است: ورود الکسیس سانچز در حال حاضر هیچ چیزی کم  از یک رسوایی ندارد.

اینس در ادامه می‌گوید: من فکر می کنم او واقعا همه چیز را در بازی خوب انجام می دهد، من نمی توانم دستمزد بالای او را مسخره کنم، اما وقتی به کسی این چنین پول می‌دهید توقع بیشتری از او باید داشت.هواداران و همینطور سولسشر شایسته این هستند تا بازی بهتری از او ببینند، اما شاید او به دلیل اینکه از ابتدا در ترکیب نیست ناامید شده است.

اینس اضافه کرد: باید در مورد آینده او در اولدترافورد تصمیم جدی اتخاذ شود، این معضل بزرگی است که زمانی به پول نیاز دارید تا مدافع بخرید آنها را از دست می‌دهید بنابراین شما باید تلاش کنید تیم خود را مدیریت کنید.

اینس در آخر اعلام کرد : او یک میلیون مایل دورتر از بهترین سانچزی است که ما می‌شناسیم.

همچنین سولسشر در مورد سانچز می‌گوید: من نمی توانم چیزی را درباره الکسیس انجام دهم او باید خودش را پیدا کند، همانطور که میدانیم او یک بازیکن با کیفیت است.

 

منچستر یونایتد سانچز الکسیس سانچز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر