کد خبر: 727712 A

سرمربی آلومینیوم می گوید لیگ دسته اول یک ماراتن است و هرچه به پایان فصل نزدیکتر می شویم تیمی که از لحاظ آمادگی جسمانی در شرایط بهتری باشد نتیجه بهتری دریافت می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم، فراز کمالوند در پایان دیدار تیمش مقابل گل ریحان البرز گفت: نتیجه راضی کننده ای در این مسابقه برای ما بدست نیامد اما از لحاظ تلاشی که بازیکنانمان داشتند قابل تحسین بود.

وی تصریح کرد: عملکرد خوبی در خط دفاعی در این هفته ها داشتیم و در شش بازی اخیر تنها یک گل دریافت کردیم که آن هم منصفانه نبود، می توانم بگویم به هدفی که داشتیم رفته رفته نزدیک‌تر می‌شویم.

سرمربی تیم آلومینیوم ادامه داد: لیگ دسته اول یک ماراتن است و هرچه به پایان فصل نزدیکتر می شویم تیمی که از لحاظ آمادگی جسمانی در شرایط بهتری باشد نتیجه بهتری دریافت می‌کند.

کمالوند اظهار داشت: البته باید در خط حمله عملکرد بهتری داشته باشیم و بازیکنانمان تلاش بیشتری انجام دهند تا بتوانیم به اهدافمان برسیم، در مجموع بسیار امیدواریم که خود را در هفته های آتی به منطقه صعود برسانیم.

وی در خصوص بحث های مطرح شده پیرامون اردوهای تیم در تهران نیز گفت: بعد از بازی با گل گهر با توجه به بارشی که هواشناسی پیش بینی کرده بود، می دانستیم که در اراک زمین تمرین نداریم و به همین خاطر به تهران رفتیم.

آلومینیوم اراك فراز کمالوند لیگ آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر