کد خبر: 727675 A

هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال؛

شهرداری ارومیه موفق شد دورنا را با نتیجه سه بر صفر شکست بدهد تا پیروز دربی ارومیه باشد ساپیا به سختی از شهروند اراک گذر کرد و خاتم اردکان در خانه برابر کاله آمل شکست خورد.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری شد. پیش از این تیم‌های شهرداری ورامین، خاتم اردکان، پیکان تهران، پیام مشهد، فولاد سیرجان، کاله مازندارن و سایپا تهران جواز حضور در پلی آف را کسب کرده بودند.

در نخستین بازی این هفته شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز که در هفته بیست و چهارم دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند روند پیروزی‌های متوالی نارنجی پوشان سایپا را متوف کنند در تبریز میزبان تیم پیکان بودند. شهرداری تبریز برای صعود به پلی آف نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه داشت که در نهایت این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود پیکان خاتمه پیدا کرد.

نبرد ارومیه‌ای‌های لیگ برتر به نوعی مصاف تیم‌های ته جدولی بود. ارومیه‌ای ها که امسال نتوانستند شرایط چندان خوبی در جریان رقابت های لیگ برتر داشته باشند در هفته بیست و پنجم برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به نفع شهرداری ارومیه تمام شد.

نتایج دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ  برتر والیبال به شرح زیر است:

خاتم اردکان 2 کاله مازندران 3

عقاب نهاجا صفر 0 فولاد سیرجان 3

شهرداری ارومیه 3 دورنا ارومیه صفر

پیام خراسان2 شهرداری گنبد 3

سایپا تهران3 شهروند اراک 2

شهرداری تبریز صفر  پیکان تهران 3

جدول ووووو

لیگ برتر والیبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر