کد خبر: 727668 A

مربی باشگاه پدیده می گوید خیلی از مربیان در کنار خط حرف‌ها و اعمال بدتری انجام می‌دهند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد اما آقای گل‌محمدی اعتراض آرامی کرد که اخراج شد

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، ساکت الهامی مربی تیم پدیده شهرخودرو خراسان در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت،‌ گفت:‌صحبت کردن در اینجا سخت است چون فوتبال در پوست و خون آبادانی‌هاست. همه آنها فوتبال فهم هستند، بازی بسیار سختی را پیش رو داریم. تیم خوب صنعت نفت که فکر می‌کنم نتایجش اصلا گویای کیفیت فوتبالش نیست. بسیار تیم باکیفیتی است. به نظرم جایگاهش اصلا اینجای جدول نیست. مهره‌های خیلی خوبی دارد. می‌تواند خیلی بهتر از اینها باشد. کادر بسیار توانمندی دارد، من فکر می‌کنم در خیلی از بازی‌ها شاید مقداری بدشانسی گریبان آنها را گرفت،‌کاملا می‌دانیم که بازی بسیار سختی داریم.

الهامی در ادامه گفت: ما هم تیم‌مان شرایط خوبی دارد، بعد از برد استقلال خوزستان آماده‌ایم که یک بازی بسیار خوب و با برنامه همراه با نتیجه و بازی تماشاگر پسند داشته باشیم. ما مصدوم نداریم اما آقای گل‌محمدی را که جا دارد اینجا در چند لحظه‌ای در موردش صحبت کنم، به همراه نخواهیم داشت. همه فوتبال ایران در مورد شخصیت، اخلاق و حجب و حیایی که دارد می‌دانند، او بابت اعتراضی که به حق بود اخراج شد. در آن صحنه می‌توانستیم صاحب گل شویم. نباید کار به جایی برسد که برای بعضی‌ها شک و شبهه ایجاد شود که تبعیض قائل می‌شوند.

مربی تیم پدیده شهرخودرو خراسان در ادامه گفت‌: خیلی از مربیان در کنار خط بدتر از این حرف‌ها و اعمال را انجام می‌دهند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد اما آقای گل‌محمدی آدم بسیار متواضع و آرامی است،‌ او اعتراض آرامی کرد که اخراج شد و ما در بازی سختی که با صنعت نفت داریم سرمربی خوب‌مان را نداریم. این بازی می‌تواند یک بازی حساس برای آینده لیگ و نیم فصل دوم باشد. من فکر می‌کنم علاوه بر چیدمان داوری‌ها بایستی کمیته انضباطی هم در نگرشش تجدید نظر کند. حداقل همه شما آقای گل‌محمدی را می‌شناسید. من آدمی نیستم که بخواهم برای کسی نوشابه باز کنم. آقای گل‌محمدی همه از او شناخت دارند که چه آدم اخلاق مداری است و با این جور مسائل برخورد می‌کند، اما متاسفانه به ناحق در بازی فردا حضور ندارد.

الهامی در پایان گفت: بازیکن غایبی نداریم، خوشبختانه همه بچه‌های ما سرحال هستند. یکی دو نفر مصدومیت جزئی دارند که فکر می‌کنم تا فردا رفع شود و انشاالله یک بازی خوب با تیم خوب صنعت نفت که تماشاگر پسند باشد، برگزار می‌کنیم.

یحیی گل محمدی پدیده ساکت الهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر