کد خبر: 727343 A

شانس صدرنشینی آبی‌ها؛

ایسما و منشا خریدهای جدید استقلال برای خط حمله این تیم بودند که در دقایق پایانی بازی با پیکان به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفتند.

به گزارش ایلنا، این دو بازیکن با یک گل و یک پاس گل، توانستند بازی قابل قبولی از خود مقابل پیکان ارایه دهند. امید نورافکن دیگر بازیکن جدید استقلال بود که در این بازی در ترکیب اصلی تیم قرار گرفت و تا اواسط نیمه دوم نیز برای آبی‌پوشان بازی کرد.

در سوی دیگر اگر استقلال بازی عقب‌افتاده‌اش با ذوب آهن در پنجم اسفند ماه را ببرد و پیش از آن نیزدربازی هفته آینده مقابل تراکتورسازی به برتری برسد و به روند امتیازگیری‌اش تا هفته بیست دوم ادامه دهد، پس از دربی که درهفته بیست وسوم برگزارمی‌شود، می‌تواند به صدر جدول برسد. این احتمال وجود دارد که تا آن زمان سپاهان صدرنشین نیز امتیاز از دست بدهد زیرا بازی‌های دشواری مقابل فولاد خوزستان و تراکتورسازی دارد. استقلال اکنون 28امتیازی است و یک بازی کمتر از سایر مدعیان دارد.

استقلال از امتیاز بازی عقب افتاده‌اش بهره ببرد و می‌تواند در فروردین ماه صدر نشین شود. البته استقلال اگر می‌خواهد به صدر نزدیک شود باید ابتدا جمعه هفته جاری بازی خود را با برتری پشت سر بگذارد. استقلال تا شهرآورد که دهم فروردین ماه برگزار می‌شود به جز تقابل با تراکتورسازی، دیگر با مدعیان مصاف نخواهد داشت. شفر و شاگردانش این شانس را دارند بعد از برگزاری دربی دهم فروردین ماه، در صدر جدول قراربگیرند یعنی کمترازیک ماه و نیم دیگر. شاید یکی از اتفاقات خوب برای استقلال حذف ازجام حذفی بود که از بار بازی‌های متعدد این تیم کم کرد.

استقلال گادوین منشا ایسما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر