کد خبر: 727291 A

تمجید سرمربی پارس جنوبی از فداکاری رحمان احمدی

سرمربی تیم پارس جنوبی جم به تمجید از رحمان احمدی دروازه بان باتجربه تیمش پرداخت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، رحمان احمدی دروازه‌بان تیم پارس جنوبی جم در جریان بازی روز گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان در برخورد با یکی از بازیکنان خودی بشدت آسیب دید اما ترجیح داد در زمین بماند تا یکی از تعویض های تیمش هدر نرود.

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در واکنش به مصدومیت و اقدام ارزشمند رحمان احمدی بیان کرد: رحمان دیروز از خودگذشتگی کرد. او با اینکه مصدومیت شدیدی برایش پیش آمد و سرگیجه داشت و حتی دقایقی دید یکی از چشمانش تار شده بود، در زمین ماند و اجازه نداد به خاطر این مصدومیت تعویضش کنیم. همین فداکاری احمدی بود که باعث شد یکی از تعویض های ما باقی بماند و بتوانیم فرزاد حاتمی را به زمین بفرستیم و گل تساوی توسط این مهاجم به ثمر برسد. به عبارت بهتر از خودگذشتگی رحمان باعث شد تا گل تساوی را بزنیم و بازی را واگذار نکنیم. 

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: برایم عجیب است که بعد از بازی با نفت همه از اشتباه رحمان احمدی روی صحنه گل حرف می‌زنند و هیچ کس از کار بزرگی که او برای تیمش انجام داد چیزی نمی‌گوید. احمدی یک اشتباه کرد و فدای سرش. او اما فداکاری‌ای کرد که کمتر دروازه‌بانی حاضر به انجامش می‌شود.

تارتار در پایان افزود: من واقعا از رحمان تشکر می‌کنم. او نماد بارز تعصب و غیرت در تیم ما است و افتخار می‌کنم که چنین بازیکن بزرگی را در تیمم دارم. امیدوارم هرچه سریع‌تر سلامتی ‌اش را به دست بیاورد و شاهد درخشش این بازیکن در ترکیب تیم باشیم.

مهدی تارتار رحمان احمدی پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر