کد خبر: 727281 A

مرور اتفاقات هفته هفدهم لیگ برتر

هفته هفدهم لیگ برتر با انجام شش مسابقه به انجام رسید و دو بازی نیز به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته هفدهم لیگ برتر با برگزاری شش مسابقه انجام شد و نتایج قابل توجهی نیز در این بازی‌ها رقم خورد. اولین شکست فصل پرسپولیس در اهواز و به دست شاگردان افشین قطبی رقم خورد و سپاهان نیز با غلبه بر سپیدرود توانست جای پرسپولیس را در صدر جدول بگیرد.

* فولادخوزستان 2 - 1 پرسپولیس

در جدال حساس هفته هفدهم شاگردان افشین قطبی پذیرای پرسپولیس بودند که نتیجه این دیدار آن چیزی نبود که پیش از مسابقه انتظار می‌رفت. تیم فولاد در این مسابقه فراتر از حد انتظار ظاهر شد و موفق به شکست تیم صدرنشین جدول شد. برانکو نیز که از حضور ستاره‌های خود سود می‌برد با شکست اهواز را ترک کرد تا صدرجدول را تقدیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی کند.

Image result for ‫پرسپولیس فولاد‬‎

 

* سپاهان 3 - 0 سپیدرود

تیم میزبان در این مسابقه قدرتمندانه حاضر شد و توانست در یک بازی برتر شاگردان علی کریمی را با سه گل درهم بشکند. سپاهان در این مسابقه حاکم مطلق توپ و میدان بود و تیم سپیدرود در این مسابقه کاری را از پیش نبرد تا همچنان خطر سقوط را حس کند. سپاهان با این پیروزی از غفلت پرسپولیس استفاده کرد و خود را به صدر جدول رساند.

Image result for ‫سپاهان سپیدرود‬‎

 

* نساجی‌مازندران 1 - 1 تراکتورسازی

شاگردان مجید جلالی که هفته گذشته در اصفهان توانسته بودند شاگردان علیرضا منصوریان در تیم ذوب‌آهن را متوقف کنند در این مسابقه دست به کار بزرگی زدند و تیم کهکشانی تراکتورسازی تبریز را در حضور ستاره‌های گرانقیمت خود متوقف کردند. نساجی با مجید جلالی به دنبال فرار از سقوط است و با این نتیجه بیش از پیش به بقا در لیگ برتر امیدوار خواهد شد.

Image result for ‫نساجی تراکتورسازی‬‎

 

* پدیده‌ شهر‌ خودرو 1 - 0 استقلال خوزستان

تیم پدیده که در این فصل از رقابت‌ها فوق‌العاده ظاهر شده و همواره یکی از تیم‌های بالای جدول محسوب می‌شود پس از شکست مقابل پرسپولیس در بازی هفته گذشته، در این مسابقه خانگی با قدرت هر چه تمام تر در زمین مسابقه حاضر شد و توانست بر حریف خود غلبه کند.

Image result for ‫پدیده استقلال خوزستان‬‎

 

* ماشین‌سازی 1 - 0 نفت‌آبادان

تیم ماشین سازی که آرام آرام در حال جمع کردن امتیازات است در دیدار خانگی خود مقابل نفت آبادان با یک گل به برتری رسید تا دومین پیروزیم توالی خود در نیم فصل دوم را جشن بگیرد. نفت‌آبادان هم که هفته گذشته سپاهان صدرنشین را متوقف کرده بود در این مسابقه حرفی برای گفتن نداشت و مقابل شاگردان رضا مهاجری تسلیم شد.

Image result for ‫ماشین سازی نفت آبادان‬‎

 

* نفت مسجدسلیمان 1 - 1 پارس جنوبی جم

تیم نفت مسجدسلیمان که برای بقا تلاش می‌کند چیزی تا کسب پیروزی در این مسابقه فاصله نداشت اما در دقایق پایانی دروازه خود را باز شده دید تا این مسابقه با تساوی به پایان برسد. پارس جنوبی جم هم در سراشیبی قرار گرفته و باید ببینیم مهدی تارتار چه فکری به حال تیم خود خواهد کرد.

Image result for ‫نفت مسجد سلیمان پارس جنوبی جم‬‎

 

* دو دیدار از هفته هفدهم لیگ برتر به زمان دیگری موکول شده است. دیدار تیم‌های ذوب‌آهن - استقلال و سایپا - پیکان به دلیل حضور دو تیم ذوب‌آهن و سایپا در پلی آف رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

پرسپولیس لیگ برتر تراکتورسازی پدیده سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر