کد خبر: 727171 A

هفته بیست و سوم لیگ دسته لیگ آزادگان

سرمربی فجرسپاسی پس از پیروزی برابر قشقایی از همه بازیکنان، مدیران و هواداران فجر تشکر و از خبرنگاران بازی هم قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، داوود مهابادی پس از پیروزی ۲ بر صفر فجر شهید سپاسی در دربی شیراز مقابل تیم قشقایی در کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت: ابتدا خدا را شاکرم بخاطر این برد ارزشمند در یک بازی جوانمردانه و تماشاگر پسند. بازیکنانم توانستند تمامی تدابیر تاکتیکی که در طول هفته کار کرده بودیم را به نمایش بگذارند و در همان نیمه اول می توانستیم به گل برسیم.

وی در ادامه گفت : بازیکنانم بازی با کیفیتی ارائه نمودند و تیم حریف نیز همانطور که پیش بینی و آنالیز کرده بودیم روی ضد حملات تیم با برنامه و قوی بودند و توانستند یکی دو موقعیت ایجاد کنند ولی توانستیم بخوبی آنها را کنترل نماییم.

سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: با صحبت هایی که بین دو نیمه با بازیکنانم کردیم توانستیم به گل برسیم و باز هم موقعیت هایی ایجاد کردیم تا اینکه از طریق پنالتی به گل دوم دست یافتیم. تیم حریف نیز روی یک ضربه کاشته موقعیت داشت ولی ما توانستیم با یک نمایش عالی به سه امتیاز بازی دست یابیم و این پیروزی شیرین را تقدیم هواداران می نمایم.

وی افزود: از بازیکنانم که هر هفته شاهد پیشرفت آنها می باشیم و کادر فنی و همچنین مدیریت باشگاه که تمام تلاش خود را در جهت رفع دغدغه بازیکنان قرار داده تشکر می کنم.

مهابادی در مورد داوری این دیدار گفت: فقط یک صحنه مشکوک وجود داشت که اظهار نظر راجع به آن سخت می باشد چراکه بازیکنانم اعتقاد داشتند توپ به دست مدافع برخورد کرد ولی داوری این اعتقاد را نداشت. ولی در مجموع داوری بسیار عالی و روز بسیار خوبی را سپری کرد.

وی در پایان از تمامی هواداران تیم فجر و خبرنگاران ،اصحاب رسانه تشکر و قدردانی نمود.

مهابادی فجرسپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر