کد خبر: 726884 A

فلورنتینو پرز معتقد است که رئال نیاز به جذب مهاجم ندارد چون بهترین شماره‌ی 9 جهان را در ترکیب خود دارد.

به گزارش ایلنا، فلورنتینو پرز مدیر عامل 71 ساله  باشگاه رئال مادرید معتقد است که کریم بنزما مهاجم تیمش بهترین مهاجم نوک حال حاضر جهان است و به این خاطر این تیم نیازی به جذب مهاجم جدید ندارد.

پرز به نشریه‌ی فرانس فوتبال گفت: تمرکز باشگاه بر روی جذب بازیکنان جوان است؛ هم اکنون بهترین ترکیب جهان را در اختیار داریم و به زودی به روند جام گرفتن برخواهیم گشت و قصد هزینه‌ی اضافی را نداریم.

پرز در ادامه گفت:در برخی مجلات خوانده ام و شنیده ام که میگویند رئال مادرید نیاز به تقویت در پست مهاجم نوک داریم اما من معتقدم مهاجم هدف حال حاضر رئال مادرید ،کریم بنزما، بهترین در پست خودش است.ما به دنبال بازیکنانی مانند وینیسیوس و یا رودریگو هستیم که بتوانند در آینده به فوق ستاره هایی در کلاس جهانی تبدیل شوند.

پرز در مورد توپ طلای مودریچ نیز گفت: این عنوان از نظر روحی و روانی به کل بازیکنان باشگاه کمک زیادی کرد  و دیدیم که در چند ساله گذشته برندگان این عنوان اکثرا از باشگاه رئال بوده اند. توپ طلای مودریچ به نوعی ارزش باشگاه رئال را نشان داد و مطمئن هستم که یازیکنان جوان حاضر در رئال نیز به زودی کاندیدای این عنوان خواهند شد.هدف ما بهترین بودن است و ما میخواهیم که در هر بازی برنده باشیم.

در انتها پرز به تمجید از ناصر الخلیفی،مدیر عامل پاریسن ژرمن، به منظور همکاری و کمک به فوتبال پرداخت.

 

رئال مادرید کریم بن‌زما فلورنتینو پرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر