کد خبر: 726872 A

محمد نصرتی در گفتگو با ایلنا؛

مدافع سابق تیم پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم به اظهار نظر پرداخته است.

محمد نصرتی بازیکن سابق تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد اظهار داشت: متاسفانه شرایط جوی به گونه‌ای بود که بازیکنان پرسپولیس نتوانستند آن نمایش همیشگی را از خود نشان دهند به همین دلیل در نیمه اول غافلگیر شدند و روی ضربه ایستگاهی گل اول را دریافت کردند و همین باعث شد تا حدودی تمرکز بازیکنان به هم بریزد. همچنین ورزش شدید باد یکی از عواملی بود که پرسپولیس در نیمه اول نتوانست آن طور که باید و شاید روی دروازه فولاد خطرساز شود. این عوامل باعث شد تا اولین شکست پرسپولیس را در این فصل شاهد باشیم.

نصرتی که زمانی شاگرد قطبی در پرسپولیس بود در مورد تیم فولاد نیز گفت: تیم فولاد و آقای  قطبی استراتژی مناسبی را برای مقابله با پرسپولیس به کار گرفته بودند آنها ابتدا قصد داشتند تا مقابل خط حمله فرصت طلب و زهردار پرسپولیس از دروازه خود محافظت کنند و سپس بتوانند با استفاده از ضد حمله‌ها به این تیم ضربه بزنند. برای این کار قطبی مدافعین وسط خود را در پست‌های دیگر به کار گرفت. به عنوان مثال عارف آقاسی در دفاع چپ بازی کرد و عارف غلامی در هافبک دفاعی به کار گرفته شد. به همین دلیل شاهد بودیم که پرسپولیس نتوانست روی دروازه این تیم خطرساز شود. از طرفی بخش هجومی تیم فولاد با استفاده از سرعت رضا میرزایی، لوسیانو پریرا و زبیدی و همچنین تکنیک حسن بیت‌سعید در ضد حملات پرسپولیس را اسیر خود کرد و توانست به این تیم ضربه بزند.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص اتفاقات حاشیه‌ای قبل از بازی عنوان کرد: متاسفانه این اتفاقات همیشه در فوتبال ما وجود دارد و چیزی نیست که تازگی داشته باشد هر بار به یک شکل و یک مشکل جدید باعث می‌شود تا شاهد رقم خوردن وضعیت‌های بدی در فوتبال کشور باشیم. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید حواس خود را بیشتر از این جمع کنند تا از این قبیل اتفاقات را شاهد نباشیم. اتفاقاتی که می‌تواند روی سرنوشت یک تیم تاثیر بگذارد و آن تیم را وارد بحران کند. اگر خاطرتان باشد زمانی که در نفت بودیم و چند دقیقه به آغاز یکی از بازی‌هایمان باقی مانده بود و در حالی که 11 نفر خود به سختی آماده کرده بودیم به ما اطلاع دادند که شش نفر از این 11 بازیکن نمی‌توانند بازی کنند و ما در آن مدت کم که به آغاز بازی باقی مانده بود به سختی توانستیم نفرات جوان خود را جایگزین کنیم.

نصرتی در خصوص پیش بینی خود از قهرمان لیگ برتر در فصل هجدهم گفت: من نظر شخصی خود را می‌گویم و ممکن است که درست هم نباشد اما نظر من این است که تیم‌های اول تا ششم جدول به ترتیبی که می‌گویم خواهد بود. پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، پدیده و فولاد رتبه‌های اول تا ششم جدول را کسب می‌کنند.

پرسپولیس فولاد محمد نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر