کد خبر: 726815 A

سه داور پنالتی را تایید کردند نه یک داور

فولاد خوزستان در یک بازی پرحاشیه و پربرخورد توانست اولین شکست را به شاگردان برانکو تحمیل کند.

به گزارش ایلنا، فولاد خوزستان در یک بازی پرحاشیه و پربرخورد توانست اولین شکست فصل را به شاگردان برانکو تحمیل کند. پیروزی فولاد در این مسابقه حساس نشان داد که افشین قطبی، تیم بحران‌زده را متحول کرده و از سه بازی هفت امتیاز گرفته است. اما در دو بازی اخیر ناصر سالاری درون دروازه فولاد قرار گرفت و توانست عملکرد خوبی هم داشته باشد.

اولین شکست فصل را به پرسپولیس تحمیل کردید.

پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است که نسبت به گذشته تقویت شده و بازیکنان زیادی هم به خدمت گرفته که قطعا بازی کردن با آن سختی خودش را دارد. ما می‌دانستیم پرسپولیس از همان دقایق نخست روی دروازه فولاد فشار خواهد آورد که باید طوری بازی می‌کردیم تا گل اول را به ثمر برسانیم. وقتی گل اول را به ثمر رساندیم کارمان را راحت‌تر کردیم تا به گل دوم هم برسیم. اگر گل اول را نمی‌زدیم سخت بود که به گل دوم برسیم ولی خدا را شکر پشت سر هم گل زدیم تا برتری‌مان را حفظ کنیم.

بازی خیلی هم پرحاشیه شد.

حواشی به تیم ما هم آسیب زد و تنها به ضرر حریف نبود. خود ما نیز در تاریکی لباس عوض کردیم و موقعی که داشتیم آماده بازی می‌شدیم، برق نداشتیم و موقعی که می‌خواستیم استادیوم را ترک کنیم همین شرایط را داشتیم. در کل جو استادیوم به سود ما نشد و مشکلات برای هر دو تیم بود.

پرسپولیسی‌ها به داور بازی خیلی اعتراض داشتند؟

اعتراض به داور! اگر قرار بود تیمی به داور معترض شود، این تیم فولاد بود چون دقیقه دو بازی گل سالم ما را آفساید گرفتند که اگر این اتفاق رخ نمی‌داد خیلی راحت‌تر می‌توانستیم به برتری برسیم. وقتی تیمی دقیقه دو به گل برسد خیلی راحت‌تر بازی می‌کند تا دقیقه 40 به گل برسد.

پرسپولیسی‌ها به پنالتی خیلی اعتراض کرده‌اند؟

به نظر من پنالتی هم درست بود چون سه داور نزدیک به صحنه بودند و از هر زاویه‌ای که قرار بود پنالتی را ببینند، به راحتی دیدند و پنالتی را هم به درستی اعلام کردند. سه داور اشراف کامل به صحنه خطا داشتند که به درستی هم پنالتی گرفتند و ایراد خاصی نداشت.

چرا تیم‌های پرسپولیس و استقلال وقتی می‌بازند، بیشتر به داوری‌ها اعتراض می‌کنند؟

به خاطر اینکه بازتاب دارد و همه فکر می‌کنند واقعا داوران به ضرر این تیم‌ها سوت زده‌اند. اشتباهات داوری برای همه تیم‌ها وجود دارد ولی به خاطر اینکه رسانه‌ها زیاد روی استقلال و پرسپولیس مانور می‌کنند، کمی بزرگ‌نمایی می‌شود.

یک گل دو به تک هم خوردی.

سانتری که روی دروازه ما شد، دو بازیکن پرسپولیس با هم به توپ رسیدند که کمال کامیابی‌نیا ضربه سر زد و گل شد.

افشین قطبی هم نشان داد که فولاد را متحول کرده؟

آقای قطبی سه بازی روی نیمکت بوده که توانسته هفت امتیاز بگیرد. گرفتن شش امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی کار آسانی نیست ولی فولاد با آقای قطبی این کار را انجام داد و مقابل پارس جنوبی هم در بوشهر یک امتیاز گرفتیم که خیلی از تیم‌ها نتوانسته بودند این کار را کنند.

فولاد برای تک رقمی شدن می‌جنگد یا توان گرفتن سهمیه را دارد؟

شک نکنید فولاد حتی برای قهرمانی هم شانس دارد و می‌تواند به جمع مدعیان اضافه شود. هنوز مسابقات زیادی باقی مانده که می‌توانیم با جمع‌آوری امتیازات به قهرمانی هم امید داشته باشیم.

ناصر سالاری فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر