کد خبر: 726587 A

فوروارد تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن در گفتگو با ایلنا؛

لیگ برتر بسکتبال بانوان به پایان خود نزدیک می‌شود و پنجشنبه تیمهای صعود کرده در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها به مصاف هم می‌روند. تیم گروه بهمن یکی از این تیمهاست که امیدش به دستان ستارگانی چون دلارام وکیلی است.

به گزارش ایلنا، وکیلی که سال گذشته با مصدومیت بسیار بدی دست و پنجه نرم کرد امسال با گروه بهمن نمایش خوبی در مسابقات لیگ داشته است. وی به ایلنا از سختی‌های دوران مصدومیتش گفت و از ناامید نشدن در این مسیر و جنگیدن برای بازگشت پرقدرت‌تر به میادین.  

دلارام وکیلی در گفتگو با ایلنا، وضعیت لیگ امسال را بسیار بهتر از سال گذشته دانست و گفت:  امسال نحوه برگزاری مسابقات نسبت به سالهای گذشته تغییر کرده و شرایط حرفه‌ای‌تر شده بود. ضمن اینکه تیم‌های بسیار خوبی در لیگ حضور داشتند و حداقل 5 الی 6 تیم خوب در لیگ بودند که همه آنها می‌توانستند به نیمه‌نهایی برسند. حتی تیمهایی که بازیکنان کمتری داشتند هم خوب ظاهر شدند و بسیار تلاش کردند و ما در هیچ بازی خود را از پیش برنده نمی‌دانستیم.

وی با اشاره به شانس تیم گروه بهمن برای قهرمانی در لیگ هم گفت: تیم ما از ابتدا برای رسیدن به این مراحل بسته شده بود و معتقدم در حال حاضر هر 4 تیم از شانس مساوی برای قهرمانی برخوردارند، فکر نمی‌کنم هچ تیمی از دیگری برتر باشد و شانس قهرمانی خومان را بیشتر نمی‌دانم اما ما همه تلاشمان را برای کسب این عنوان می‌کنیم. تیم گروه بهمن حمایت خوبی از ابتدای فصل از ما داشته و اسپانسر خوبی بوده و مربی تیم ما هم بسیار زحمت کشیدند تا به اینجا رسیدیم.  

44fd168f-9527-4351-9c12-a2df89232f7f

وی با اشاره به مصدومیتی که سال گذشته با آن مواجه شد هم گفت: سال گذشته در تیم نفت آبادان بازی می‌کردم که دی ماه در حین بازی از ناحیه رباط صلیبی و مینیسک پای چپ آسیب دیدم و سعی کردم با تمرینات ریکاوری به میدان برگردم ولی نشد و کار به عمل جراحی کشید.

دوران بسیار سختی بود ولی هیچ موقع ناامید نشدم و با انگیزه زیاد این دوران را پشت سر گذاشتم. خیلیها بعد از این جراحی ورزش حرفه‌ای را کنار می‌گذارند ولی من از همان لحظه قصدم این بود که حتی پرقدرت‌تر به میادین برگردم که این اتقاق هم افتاد و خود را به لیگ امسال رساندم.

وی در ادامه با اشاره به روند رو به رشد ورزش بانوان در کشور اظهار داشت: امسال به ورزش بانوان به ویژه بسکتبال بیشتر توجه شده است، اعزامهای برون‌مرزی‌مان به ویژه در بسکتبال سه به سه بسیار زیاد شده و خیلی بیشتر دیده می‌شویم. هر بازی لیگ آمار بازیها در فضای مجازی هست، مردم بیشتر ما را می‌شناسند و در رسانه‌های مجازی و تلویزیون و .. بیشتر از ما صحبت می‌شود که این مسئله جای خوشحالی دارد و انگیزه مضاعفی برای ما محسوب می‌شود.

لیگ برتر بسکتبال بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر