کد خبر: 726358 A

هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر والیبال

در پایان این هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال تیم های قعر جدولی موفق به کسب پیروزی هایی دور از انتظار شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، رقابت‌های لیگ برتر والیبال هفته‌های پایانی خود را سپری می‌کند و تیم‌های حاضر در مرحله حذفی رفته رفته مشخص می‌شوند. در دیدارهای این هفته پیام خراسان موفق به کسب پیروزی ارزشمندی شد و در تهران توانست تیم قدرتمند پیکان را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو بردارد تا یکی از نتایج غیر قابل پیش بینی لیگ را رقم بزند.

شهرداری تبریز نیز شگفتی‌ساز هفته بود و در خانه موفق به کسب پیروزی 3 بر یک مقابل سایپا شد. سایپا هفته گذشته پیام را از پیش‌رو برداشته بودند و این هفته در حالی رودرروی شاگردان عادل بناکار قرار گرفتند که بسیاری از یاران نیم فصل اول خود را در اختیار نداشتند و حضور آنها در مرحله پلی‌آف بسیار سخت شده است.

خاتم اردکان، دیگر مدعی لیگ برتر والیبال در دیداری آسان موفق به پیروزی 3 بر صفر مقابل تیم انتهای جدولی عقاب تهران شد که با 4 پیروزی در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد. خاتم با این پیروزی همچنان خود را در رده سوم جدول نگه داشت تا در رقابت نزدیک با پیام همچنان تنه به تنه پیش بروند.

شهروند اراک نیز در این هفته مهمان دورنا ارومیه بود و توانست پس از هفته ها یک بار دیگر طعم پیروزی را بچشد و در دیداری نزدیک با نتیجه 3 بر 2 تیم جوان دورنا را از پیش رو بردارد.

شهرداری گنبد در روزی که میکائیل تاجر را در اختیار نداشت با نتیجه 3 بر یک دیداری خانگی را به شهرداری ورامین واگذار کرد تا حفظ جایگاه هشتمی برای آنها سخت تر از گذشته شود. رحمان محمدی راد نیز از بازیکنانی چون پوریا فیاضی، محمد محمدکاظم و پرویز پزشکی در این دیدار استفاده نکرد اما باز هم موفق به کسب پیروزی ارزشمند خارج از خانه شد.

فولاد ایرانیان سیرجان نیز یک پیروزی خانگی دیگر را کسب کرد و این بار موفق شد از سد شهرداری ارومیه بگذرد. ارومیه ای‌ها از حضور در پلی آف کاملا نا امید شده اند و دیگر شانسی برای حضور در این مرحله ندارند اما با این حال دیداری نزدیکی مقابل شاگردان محمدرضا دامغانی داشتند.

در پایان این هفته صعود تیم‌های پیکان، سایپا، شهرداری ورامین، پیام خراسان، خاتم اردکان، فولاد سیرجان ایرانیان و کاله به مرحله پلی‌آف قطعی شده است و تنها یک تیم دیگر از میان تیم‌های میانه جدولی برای حضور در جمع تیم‌های مرحله حذفی شانس خواهد داشت.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

خاتم اردکان 3 ـ عقاب نهاجا صفر

شهرداری تبریز 3 ـ سایپا یک

فولاد سیرجان 3 ـ شهرداری ارومیه یک

دورنا ارومیه 2 ـ شهروند اراک 3

شهرداری گنبد یک ـ شهرداری ورامین 3

پیکان صفر - پیام مشهد 3

والیبال لیگ برتر والیبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر