کد خبر: 726354 A

ابراهیم صادقی مسئول آکادمی باشگاه سایپا شد

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه سایپا، مرد وفادار و با اخلاق فوتبال ایران از سوی مدیرعامل باشگاه سایپا با حفظ سمت (مربی تیم بزرگسالان) به عنوان مدیر آکادمی فوتبال شرکت فرهنگی ورزشی سایپا مشغول به فعالیت شد.
ابراهیم صادقی، مرد اخلاق مداری که وفاداریش در فوتبال ایران، زبانزد عام و خاص است، همواره محبوب کارگران و کارمندان سایپا بوده که همیشه پشتکار و تلاش و اخلاق او برای رسیدن به قلعه های موفقیت ورزشی و اجتماعی کارساز بوده تا جایی که او سه بار مرد اخلاق فوتبال ایران و همچنین یکبار کاندیدای برترین بازیکن سال آسیا ( 2007) شده است.
صادقی که چهره دوست داشتنی و قابل احترامی در مجموعه سایپاست بعد از منصوب شدنش بعنوان مدیر آکادمی فوتبال نارنجی پوشان تهرانی در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا از حس و انگیزه و برنامه هایش با بیان شعارش مبنی بر ساختن به جای خریدن گفت: باشگاه سایپا همیشه فرصتی برای علاقهمندان به فوتبال برای ورود به این عرصه بوده و خود من همانند خیلی دیگر از فوتبالیست های بزرگ کشور از تیم های پایه سایپا شروع به فعالیت حرفه ایی کرده ایم و به تیم ملی و تیم های بزرگ دعوت شده ایم.
وی در ادامه گفت: خوشبختانه با حضور و وجود علی دایی در تیم بزرگسالان توانسته اییم کارنامه قابل قبولی در بخش بازیکن سازی داشته باشیم، در فصل جاری 8 بازیکن از تیم امید به تیم بزرگسالان دعوت و بکارگرفته شده اند که از این تعداد 4 نفر آنها به تیم ملی امید دعوت شدند و این یک دستاورد بزرگ محسوب میشود که با حمایت علی آقای دایی این روند را ادامه خواهیم داد و نسل آینده سایپا را می سازیم.
نارنجی وفادار گفت: آقای دایی به جوانان اعتماد و اعتقاد دارد و سعی ما بر این است از این شرایط و سابقه باشگاه سایپا در این امر نهایت بهره را ببریم و بتوانیم فوتبالیست های با استعداد زیادی را جذب و هدایت کنیم.
ابراهیم از حس و حال خودش در منصب جدیدش گفت: 2 سال است که وارد دنیای مربیگری شده ام و در این مدت هر زمانی که توانسته ام از مسابقات و تمرینات تیم های پایه دیدن کردم تا هم تجربیاتم افزایش یابد و هم بتوانم استعداد های برتر را شناسایی کنم.
چرا که اعتقاد دارم استان تهران و همچنین زادگاهم البرز سرشار از استعدادهای ورزشی مخصوصاً فوتبالی است و چون خودم هم از این مسیر پیشرفت کرده ام پس خیلی خوشحالم که می توانم ایده هایم برای اجرای بهتر این امر بکار برم و می خواهم با کمک و همیاری معاونت ورزش و واحد فوتبال باشگاه از فصل آینده در مجموعه سایپا ارزشهای مادی را تغییر دهیم و ارزش هایی مثل احترام به بازیکن، آینده نگری برای آنها، اهمیت دادن بهنگام آسیب دیدگی، ارتقا دادن شخصیت اجتماعی و ورزشی ورزشکاران و حمایت لازم و کافی در مواقع مورد نیاز که در کمتر باشگاهی وجود دارد را برقرار سازیم.
مدیر آکادمی باشگاه سایپا در پایان گفت: به دنبال تعامل با بخش پایه های فدراسیون خواهیم بود و امیدوارم با حمایت مدیرعامل و علی دایی و دیگر واحدهای مربوطه فلسفه جدیدی در بخش آکادمی باشگاه شاهد باشیم.

سایپا ابراهیم صادقی آکادمی سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر