کد خبر: 726317 A

در نشست خبری پس از بازی با فولاد؛

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری به اتفاقاتی اشاره کرد که باعث رقم خوردن شکست تیمش در جدال با فولاد شد.

به گزارش ایلنا، پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ابتدای نشست خبری ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب، انتقاد خود را نسبت به شرایط میزبانی در اهواز را اعلام کرد و گفت: فارغ از نتیجه، اتفاقاتی باعث تاخیر بازی شد و ما در حضور در رختکن با مشکل مواجه شدیم. در زمان حضور در رختکن هم با مکانی مواجه شدیم که شرایط لازم را نداشت و این شکل از میزبانی درست نبود. ما برای هواداران اهوازی و این شهر احترام زیادی قائل هستیم. ما در کمال آرامش وارد شهر شدیم اما این شکل میزبانی درست نبود. چیزهایی که در بازی اتفاق افتاد و پنالتی که رقم خورد چیزهایی بود که درست نبود. اینکه همه می گویند به پرسپولیس لطف شده به این مسائل هم نگاه کنند. ما وارد رختکنی خاموش شدیم و البته در صحنه پنالتی هم همه چیز مشخص بود.

در ادامه برانکو صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: میدانستیم یک بازی سخت در انتظار ماست. همیشه بازی برابر فولاد فارغ از جایگاه دو تیم در جدول سخت بود. 

وی ادامه داد: این اولین باخت ما در فصل بود اما چیزی نیست که ما را در اهداف مان متزلزل کند و از راهمان دور کند. ما بازی را باختیم اما چند موقعیت گل را از دست دادیم. به میزبان بابت این برد تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت شجاع و تاثیر آن در شکست تیم گفت: او بازیکن استاندارد ما در دفاع میانی و در حد تیم ملی است. طبیعی است که در اینچنین بازی‌ای غیبت بازیکنی مثل او تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: این اولین بازی نادری و در یک زمین سخت بود. از کار او راضی هستم. در مورد پنالتی هم نمی خواهم نظر بدهم و باید فیلم آن را ببینم و بعد نظر بدهم.

برانکو درباره گل اول فولاد خوزستان که داور مردود اعلام کرد گفت: نمی‌دانم. داور آن را آفساید اعلام کرد.

 

 

انقلاب بازی پرسپولیس زمین فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر