کد خبر: 726313 A

پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی تبریز؛

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان شرایط جوی را در شکست تیمش برابر ماشین سازی تبریز موثر دانست و گفت: خیس بودن زمین در عملکرد تیم ما تاثیر داشت و اجازه حرکتهای تاکتیکی را به ما نداد.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو،‌ در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی با اشاره به تاثیر شرایط جوی در جریان بازی گفت:  بارش باران پیش از بازی شرایط بازی را عوض کرد و برخی از بازیکنان من با این شرایط آشنا نبودند.

وی افزود: بازی متعادلی را شاهد بودیم و تنها چیزی کهتفاوت بین دو تیم را رقم زد، ضربه ایستگاهی بود که به گل تبدیل شد.

سرمربیتیم فوتبال نفت آبادان با بیان اینکه ماشین‌سازی دفاع بسیار فشرده‌ای داشت، گفت: ما هم اجازه موقعیت‌ سازی به تیم حریف ندادیم و یک ضربه ایستگاهی باعث شکست ما شد. وقتی هم گل خوردیم برگشتن به بازی و جبران نتیجه کار بسیار مشکلی بود. 

سرجیو افزود: تعویض‌هایی انجام دادم تا به تیمم جان دوباره بدهم، موقعیت‌هایی هم به دست آوردم اما نتوانستیم استفاده کنیم. سه بازیکنم هم امروز شرایط بازی قبل را نداشتند.

وی در خصوص تاثیر سرمای هوا در عملکرد فنی تیمش هم گفت: فکر نمی‌کنم سرمای هوا باعث ضعف‌ ما در زمین شدهباشد، خیسی زمین بیشتر در عملکرد تیم‌مان تأثیر داشت. بازی ما روی زمین است و خیس بودن زمین اجازه حرکت‌های تاکتیکی را به ما نداد با این اوصاف سعی کردیم شرایط تاکتیکی‌مان را با شرایط بازی تغییر دهیم.

 

بازی زمین فوتبال نفت آبادان روی زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر