کد خبر: 725940 A

هواداران خشمگین اتلتیکو مادرید در آستانه رویارویی با رئال واکنش تندی نسبت به گلر این تیم نشان دادند.

به گزارش ایلنا، تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی که از اتلتیکومادرید راهی چلسی شد و از آن تیم به رئال مادرید پیوست و امشب قرار است در لالیگا برای اولین بار در دربی مادرید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد.

هواداران دوآتشه اتلتیکومادرید انتقام‌گیری از کورتوا به خاطر پیوستن او به رئال مادرید را با اهانت به وی در فضای مجازی آغاز کردند و او در پاسخ به آنها گفت: این چیزها برایم مهم نیست. اگر این کارها آنها را خوشحال می‌کند، خوش‌ به ‌حال‌شان. اگر می‌خواهند به سمت من اشیایی پرتاب کنند و سرم را هدف قرار دهند، من باز هم تحت تأثیر چنین مسائلی قرار نمی‌گیرم. این چیزها فقط به من برای خوب بازی کردن انگیزه‌ای مضاعف می‌دهد.

هواداران اتلتیکومادرید پس از حمله به او در فضای مجازی، به شیوه‌ای دیگر برای زدن ضربه روحی به سنگربان رئال متوسل شده‌اند و آن تخریب نماد یادبود او در محوطه بیرون ورزشگاه واندا متروپولیتانو موسوم به راهروی افتخار است؛ مسیری منتهی به ورودی اصلی ورزشگاه خانگی روخی بلانکو که روی سطح آن برای هریک از ستارگان پیشین و فعلی تیم که حداقل 100 بازی انجام داده‌اند، یک سنگ یادبود کار گذاشته شده است. کورتوای 26 ساله هم که 154 بازی برای اتلتیکومادرید انجام داده جزو این افراد است هرچند که به لطف حمله هواداران متعصب اتلتیکومادرید اکنون نام او روی نماد یادبودش به زحمت قابل رؤیت است.

13971120112246598165925710

تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و رئال مادرید از ساعت 18:45 امروز به وقت تهران در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف هم می‌روند.

 

رئال مادرید اتلتیکو مادرید تیبو کورتوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر