کد خبر: 725802 A

هواداران تیم فوتبال اینتر بار دیگر به مدافع سیاهپوست ناپولی حمله کردند.

به گزارش ایلنا، آنها که در جریان بازی قبلی‌شان مقابل ناپولی در سن‌سیرو به کولیبالی توهین کرده بودند با «دروغگو» خطاب کردن این بازیکن سنگالی از او به خاطر اینکه مسبب جریمه تیم‌شان شد انتقام گرفتند. اینتر به خاطر رفتارهای نژادپرستانه هوادارانش در بازی مقابل ناپولی دو بازی خانگی از راه دادن هوادارانش به ورزشگاه سن‌سیرو محروم شد و پس از آن هم کولیبالی اظهاراتی را درباره اتفاقات بازی مطرح کرد که خوشایند هواداران نراتزوری نبوده است. 

به همین دلیل اولتراها یا همان هواداران دو آتشه اینتر یکشنبه شب در بازی این تیم مقابل بولونیا - دیداری که اینتر یک بر صفر باخت - که نخستین حضورشان در سن‌سیرو پس از پایان محرومیت نراتزوری بود، از فرصت برای دامن زدن به بحرانی که تیم در آن قرار دارد استفاده کردند. آنها با انتشار بیانیه‌ای از باشگاه اینتر به خاطر پشت کردن به اولتراهای خود انتقاد کردند، رسانه‌ها را ریاکار توصیف و بار دیگر به کولیبالی حمله کردند. 

در بیانیه هواداران اینتر آمده است: «نژادپرستی برای ما مهم نیست. ما برای این به ورزشگاه می‌رویم که بازیکنان‌مان را تشویق کنیم. کولیبالی هم یک آدم کوچک است که برای پاک کردن وجدانش به دروغ متوسل می‌شود. او سفید، سیاه یا آبی هم می‌بود، رفتار ما با او هیچ فرقی نمی‌کرد. این جنبش‌‌هایی که به راه انداخته‌اید، واقعاً بدمزه، رقت‌انگیز و ایده‌ای نخ‌نما است.»

کولیبالی اینترمیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر