کد خبر: 725800 A

هافبک ذوب آهن از شرایط این تیم صحبت کرد.

حمید بوحمدان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی ذوب آهن مقابل نساجی اظهار داشت: بازی خوبی بود و نساجی تیم خوبی مقابل ما بود و خوب بازی کرد ولی ما تیم برتر میدان بودیم و باید پیروز می‌شدیم که متاسفانه از  فرصت‌ها استفاده نکردیم و در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم و 2 امتیاز حساس از دستمان پرید.

وی افزود: ذوب آهن این فصل شرایط خیلی سختی را تجربه می‌کند. منصوریان تلاش زیادی می‌کند تا شرایط تغییر کند و بازیکنان هم از هیچ تلاشی کم نمی‌گذارند ولی تغییرات زیاد در طول فصل و جدایی مهره‌های کلیدی در ابتدای فصل کمی تیم ما را از آن فرم فصل گذشته انداخت و حالا می‌بینیم تیم نایب قهرمان فصل گذشته متاسفانه در اینجای جدول است.

هافبک ذوب آهن با اشاره به اینکه مشکل ذوب آهن چیست، عنوان کرد: تیم ما در همه نقاط خوب عمل می‌کند ولی در زدن ضربات آخر مشکل داریم و مهاجم تمام کننده لازم داریم. جدایی تبریزی و استنلی در ابتدای فصل ما را از این نظر دچار مشکل کرده است.

در مورد تقابل با الکویت در رقابت‌های آسیایی گفت: الکویت حریف سختی است و کار راحتی مقابل آنها نداریم ولی امیدوارم مقابل این تیم و پس از آن الغرافه به برتری برسیم و به رقابت‌ها راه پیدا کنیم. اگر در این بازی‌ها بتوانیم نتایج خوبی بگیریم به نوعی جبران مافات کرده و شرایطمان بهتر می‌شود.

لیگ برتر فوتبال ذوب اهن اصفهان حمید بوحمدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر