کد خبر: 725643 A

سه پنالتی برای شماره 9؛

مهاجم ملی پوش ایرانی در بازی امروز تیمش عملکرد چشمگیری را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، در حالیکه طی روزهای اخیر شایعات فراوانی درباره آینده مهدی طارمی برای ادامه همکاری با تیم الغرافه قطر مطرح شده بود این بازیکن ملی پوش ایرانی روز گذشته مشخص شد در ادامه فصل هم همراه این تیم می‌ماند.

با اعلام باشگاه الغرافه، یاران مهدی طارمی امروز در مسابقه دوستانه برابر تیم القطر به میدان رفتند و این مسابقه با نتیجه سه بر دو به سود حریف به پایان رسید.

photo_2019-02-07_20-22-27

نیمه اول این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود القطر دنبال شد و تا دقیقه 74 هم بازی سه بر صفر به سود القطر پیش می‌رفت که با خطای پنالتی روی مهدی طارمی، این بازیکن موفق شد اولین گل بازی را برای تیمش به ثمر برساند.

پنج دقیقه بعد از این گلزنی طارمی برای دومین بار در این مسابقه موفق شد ضربه پنالتی کسب کند و خودش در این مسابقه دبل کند. نکته قابل توجه درباره درخشش امروز طارمی پنالتی دیگری بود که با خطا روی او اعلام شد اما همبازیانش نتوانستند با واکنش موفق سنگربان حریف سومین گل الغرافه در این بازی را به ثمر برسانند.

این اولین بازی طارمی در ترکیب الغرافه پس از مسابقات جام ملت‌های آسیا بود و او با ارائه عملکردی تحسین برانگیز بار دیگر توانایی‌های خود را به کادرفنی این تیم اثبات کرد.

مهدی طارمی الغرافه قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر