کد خبر: 725612 A

محمدی در تابستان بازیکن آزاد می‌شود

میلاد محمدی که فوتبال خود را به‌عنوان پدیده‌ای ناشناخته از راه‌آهن آغاز کرد، به ‌قدری در لیگ ایران درخشید که بدون انجام حتی یک بازی ملی در رده بزرگسالان مورد توجه باشگاه احمد گروژنی قرار گرفت و پیراهن این تیم را پوشید.

به گزارش ایلنا، در خلال جام ملت‌های آسیا خبری منتشر شد که باشگاه نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس برای جذب میلاد محمدی اقدام کرده و با این بازیکن به توافق رسیده. خبری که موجی عجیب و مثبت به راه انداخت تا دفاع چپ 25 ساله تیم ملی برای مدتی سوژه رسانه‌های ایرانی و همچنین روسی و انگلیسی شود. بخصوص که قرارداد او با احمد گروژنی ماه‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و همین می‌توانست یکی از دلایل وقوع این انتقال باشد.مهلت نقل و انتقالات لیگ انگلیس، پنجشنبه قبل به پایان رسید و از میان بازیکنان ایرانی فقط سردار آزمون پیشنهادی از باشگاه ولورهمپتون دریافت کرد. پیشنهادی که البته به سرانجام نرسید و سردار مجبور شد در لیگ روسیه بماند و این‌بار پیراهن زنیت سن‌پترزبورگ را بپوشد. درباره انتقال میلاد محمدی به نیوکاسل اما نه بحثی به میان آمد و نه صحبتی رسانه‌ای شد.

محمدی در تابستان بازیکن آزاد می‌شود

گویا باشگاه نیوکاسل به این نتیجه رسیده که جذب میلاد محمدی در مقطع کنونی نمی‌تواند به این تیم کمک کند. رافائل بنیتس به همین دلیل دو بازیکن جوان از کشورهای آفریقایی جذب کرده و دور میلاد محمدی را خط کشیده. محمدی هم مجبور شد همچنان در لیگ روسیه بماند و نیم‌فصل دوم را با باشگاه احمد گروژنی آغاز کند. تنها به این امید که در تابستان پیشنهاد جذابی دریافت کند و بتواند بازی در لیگ‌های معتبر را تجربه کند. سایت HITC انگلستان در جدیدترین گزارش خود پیرامون آینده میلاد محمدی نوشت: «مدافع تیم ملی فوتبال ایران تابستان آینده قراردادش با تیم احمد گروژنی روسیه به اتمام می‌رسد و بحث حضور این بازیکن در تیم فوتبال سلتیک مطرح شده است.

 البته سلتیک، ژرمی تونیان مدافع سابق تیم هوفنهایم را فعلا تا پایان فصل جذب کرده اما این انتقال به صورت قرضی انجام شده است.

 مدیران باشگاه سلتیک با توجه به اینکه مشخص نیست این مدافع آلمانی تا پایان فصل در این تیم اسکاتلندی باقی بماند یا نه، قصد دارند میلاد محمدی را جذب کنند.

 راجرز سرمربی کنونی سلتیک و سابق لیورپول به دنبال گزینه جدید در پست دفاع چپ است و به همین علت خواستار حضور محمدی در تیمش شده است. آیا میلاد محمدی در پایان قراردادش با تیم روسی به لیگ اسکاتلند خواهد رفت یا نه؟ این پرسشی است که شاید در هفته‌های آینده بتوان به آن پاسخ داد.»

 نیوکاسل نه، پیشنهاد سلتیک به میلاد محمدی

میلاد محمدی که فوتبال خود را به‌عنوان پدیده‌ای ناشناخته از راه‌آهن آغاز کرد، به ‌قدری در لیگ ایران درخشید که بدون انجام حتی یک بازی ملی در رده بزرگسالان مورد توجه باشگاه احمد گروژنی قرار گرفت و پیراهن این تیم را پوشید.

 در چند فصل اخیر، میلاد به یکی از بازیکنان ثابت و کلیدی گروژنی تبدیل شده و البته در تیم ملی ایران هم جایگاهی مستحکم به‌دست آورده.

 البته باشگاه احمد گروژنی تلاش کرد تا در زمستان، میلاد محمدی را بفروشد و سودی به‌دست بیاورد اما این اتفاق رخ نداد. حالا و در تابستان پیش‌رو، میلاد بازیکن آزاد است و همین می‌تواند ماجرای انتقال او را به ماجرایی ساده‌تر تبدیل کند. آن‌وقت می‌توانیم امیدوار به انتقال میلاد به تیمی جذاب‌تر در لیگی معتبرتر باشیم.  بخصوص که محمدی یک جام جهانی و یک جام ملت‌های آسیا را تجربه کرده، در لیگ روسیه حضور داشته و به بازیکن باتجربه و پخته‌ای تبدیل شده است.

میلاد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر