کد خبر: 725597 A

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال:

شیعی عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال معتقد است نظر علی دایی در مورد اینکه ناظمی نباید در کار فوتبال دخالت کند درست است.

به گزارش ایلنا، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد برگزاری جلسه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: در اولین جلسه هیات رئیسه فد راسیون فوتبال درمورد جانشین کی‌روش هم بحث خواهیم کرد هنوز دستور جلسه نیامده است در این جلسه در مورد تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون هم تعیین تکلیف می‌شود. جمع برگزار می‌شود اما بایدی ندارد. 

وی درمورد اینکه آیا در فدراسیون‌های دیگر هم برای انتخاب سرمربی نظرسنجی مردمی می‌گذارند گفت: این یک بحث تخصصی و فنی است و باید در این زمینه در کمیته تخصصی بحث و گفت‌وگو شود. 

شیعی درمورد اینکه مورینیو و کلیزمان واقعا به ایران می‌آیند اظهار داشت: مگر این اسامی مطرح شده‌اند؟! اگر فقط به حرف باشد من هم می‌گویم فرگوسن بیاید این یک بحث  تخصصی است و باید در هیات رئیسه فدراسیون تصمیم‌گیری شود نه هیچ جای دیگر. 

وی درمورد اینکه علی دایی گفته ناظمی نباید در فوتبال دخالت کند گفت: من حرف ایشان را تایید می‌کنم. 

وی درمورد اینکه آیا فدارسیون فوتبال توانایی مالی پرداخت دستمزد به مربیانی مثل مورینیو را دارد گفت: مگر تا به حالا نداشته مگر ما کی‌روش را ساپورت نکردیم؟ در مورد این مساله هم تاج جواب می‌دهد. 

وی درمورد پاداش ملی‌پوشان و اینکه آنها گفته‌اند پاداش نگرفته‌اند گفت: نگران نباشید آنها پاداش بازی‌های دوستانه را گرفتند پاداش بازی‌های رسمی را هم می‌گیرند. 

شیعی در مورد کمک وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال گفت: 10 میلیارد تومان به صورت پاداش در دو مرحله به فدراسیون پرداخت شد. 

فدراسیون فوتبال شیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر