کد خبر: 725593 A

بله، الان دیگر استرس ندارم

وریا غفوری در بازگشت به ترکیب استقلال در پست وینگر راست به میدان رفت و ضمن ارائه نمایشی موفق زننده یکی از گلهای تیمش نیز لقب گرفت.

به گزارش ایلنا، 

 وریا که در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود درباره برد پرگل تیمش گفت: بعد از یک تعطیلی طولانی این یک شروع خوب بود و خدا را شکر تیم ما نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کرد و همین انتظار هم می رفت بالاخره بچه ها تمرینات خوبی داشتند و برای بازی اول خیلی خوب بود.

سوال بعدی از او در این باره بود که بالاخره کدام پست را برای بازی انتخاب خواهد کرد دفاع راست یا هافبک، وریا به این پرسش جواب جالبی داد و گفت: دیگر هیچ استرسی نماند و تیم ملی هم بازی هایش تمام شد. قبلا می گفتند اگر جلو بازی کنی شانس حضور در تیم ملی را از دست می دهی اما اکنون بدون استرس و با قدرت کارم را انجام می دهم.

خبرنگاران از غفوری درباره بازیکن خارجی جدید استقلال پرسیدند که او چنین جواب داد: من امیدوارم که بازیکنان خارجی مان بتوانند کمک زیادی به استقلال کنند. منشا بازیکن با قدرتی است و از حضورش در تیم خیلی خوشبین هستم و خوشحالم که او به تیم ما آمده است.  

همچنین از او درباره جمله روز گذشته بیرانوند سوال شد که عقیده داشت استقلالی ها فقط برای مقابله با پرسپولیس منشا را گر فتند. وریا در این باره گفت: به نظرم اینطور نیست که ما قصد خاصی از استخدام منشا داشته باشیم و او در آینده خیلی می توانند به استقلال کمک کند. 

و اما سوال آخر در مورد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی؛ وریا چنین پاسخ داد: بالاخره هر آمدنی یک رفتنی دارد و امیدوارم که هرکجا که هستند موفق باشند.

 

حجم ویدئو: 8.09M | زمان ویدئو: 00:01:41
استقلال تیم ملی ایران کارلوس کی روش پیکان وریا غفوری رامین رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر